تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند تیلور سوئیفت بانوی آمریکا

Taylor Swift Miss Americana

یک فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند Miss Americana در ژانر زندگینامه میباشد . فیلم مستند Taylor Swift Miss Americana به کارگردانی لانا ویلسون است ، توسط شرکت Tremolo Productions ساخته شد و در در تاریخ 31 ژانویه 2020 نتفلیکس آن را منتشر کرد .

فیلم مستند Taylor Swift Miss Americana

زندگی تیلور سویفت خواننده آمریکایی و زندگی او در طول چند سال فعالیتش را روایت میکند . این فیلم مستند زندگی تیلور سویفت در طی یک دوره تحول آمیز در زندگی اش را توصیف کرد ، زیرا او می آموزد نه تنها به عنوان نویسنده و نوازنده ، بلکه به عنوان زنی که از قدرت کامل صدا خود استفاده می کند ، زندگی کند . بانوی آمریکایی در 23 اکتبر سال 2020 در شب افتتاحیه جشنواره فیلم ساندنس 2020 مورد تحسین منتقدان قرار گرفت . پس از انتشار این فیلم مستند به بالاترین امتیاز مستند بیوگرافی اصلی Netflix توسط یک هنرمند در تاریخ IMDb تبدیل شد . Taylor Swift Miss Americana مجموعه ای از مصاحبه ها ، فلاش بک ها ، فیلم های استودیویی ، فیلم های خانگی ، فیلم های تلفن همراه و ضبط های کنسرت است که تعدادی از وقایع در زندگی و حرفه Swift را در بر می گیرد ، از جمله ساخت آلبوم های ششم و هفتم او در استودیو ، معروفیت (2017) و عاشقی او ، نبرد گذشته او با سوء هاضمه بدن و اختلال در خوردن متفقین ، محاکمه تجاوز جنسی ، تشخیص سرطان مادر و تصمیم سوئیفت مبنی بر افکار عمومی با نظرات سیاسی خود .
نام: Miss Americana
شرکت سازنده: Tremolo Productions
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز imdb: 7.5
کیفیت: 1080P
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 25 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
کارگردان: Lana Wilson
تهیه کننده: Morgan Neville
منتشر کننده: Netflix
ستارگان: Taylor Swif
رمز فایل: www.download.ir

Miss Americana

A look at iconic pop artist Taylor Swift during a transformational time in her life as she embraces her role as a singer/songwriter and harnesses the full power of her voice.

لینک دانلود