دانلود بازی اندروید تاکتیک های تیمی Teamfight Tactics v10.8

Teamfight Tactics

نام بازی pvp یا رو در رو بوده که شما با تعداد زیادی از موجودات مختلف و قهرمان سروکار خواهید داشت و باید با استفاده از قهرمانان خود و استفاده از قابلیت های متفاوت این قهرمانان به جنگ های استراتژیک رفته و با برنده شدن در این نبرد ها امتیاز و منابع بازی را برای خود دریافت کرده تا با استفاده از آنها بتوانید قهرمانان جدید تری را برای خود باز کرده ، سلاح ها و موارد دفاعی خود را ارتقاء داده تا به سطح های بالاتری در این چالش ها شرکت کنید . قابلیت و توانایی های جنگی قهرمانان خود قابل ارتقاء بوده و شما می توانید قدرت این افراد را بسیار زیاد افزایش دهید تا شکست ناپذیر شوید . بازی کاملا آنلاین بوده و شما با دیگر افراد در سراسر جهان به مبارزه و چالش خواهید پرداخت که هیجان بازی بسیار بیشتر خواهد شد .

بازی Teamfight Tactics

دارای گرافیکی 2 بعدی و انیمیشنی همراه با صدا گذاری های هیجانی می باشد که مخاطب را جذب بازی می کند . اگر شما هم از طرفداران بازی های استراتژیک و اکشن می باشید حتما این بازی جذاب را دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .
نام: Teamfight Tactics
حجم فایل: 47 مگابایت
شرکت سازنده: Riot Games, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.8.3167615
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 و بالاتر

Teamfight Tactics - v10.8.3167615

In Teamfight Tactics, you’ll draft, deploy, and upgrade from a revolving roster of League of Legends champions in a round-based battle for survival. Devastate with demons, bash with berserkers, or hold the line with wardens—the strategy is all up to you.

لینک دانلود