دانلود انیمیشن سینمایی The Academy of Magic 2020

The Academy of Magic

درباره دختری به نام آئورا است که از بدو تولد دارای قدرت های جادویی می باشد و به همین خاطر وارد آکادکی هنر های جادویی می شود تا بتواند از این قدرت بهتر استفاده کند و آن را کنترل کند . او با دوستان فراوانی در آکادمی آشنا می شود و با هم به ماجراجویی های زیادی می روند . اما همه چیز در انیمیشن سینمایی The Academy of Magic به خوبی و خوشی پیش نمی رود و آئورا و دوستانش متوجه می شوند مدارس و آکادمی های زیرزمینی تاریکی وجود دارند که در آنجا به تدرسی هنر های جادویی تاریک و ممنوعه روی آورده اند و قصد دارند مشکلاتی را برای آکادمی های رسمی که جادوهای معمولی در آن تدریس می کنند ، ایجاد کنند . داستان انیمیشن سینمایی

The Academy of Magic

درباره ماجراجویی های آئورا و دوستانش و مشکلاتی که در آکادمی آنها برایش پیش می آید ، است . اگر به داستان های انیمیشن های سینمایی ماجرایی و فانتزی علاقمند هستید این انیمیشن سینمایی را از دست ندهید . 
نام: The Academy of Magic
حجم فایل: 1.70 گیگابایت ، 835 مگابایت
شرکت سازنده: Gold Valley Films, Marc Graue Recording Studios
تاریخ انتشار: 5 ژانویه 2020
امتیاز imdb: 5.0
کیفیت: 720p - 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن ، ماجرایی ، فانتزی ، خانوادگی
مدت زمان پخش: 86 دقیقه
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MKV
کارگردان: Jorgen Klubien
نویسنده: Jorgen Klubien
ستارگان: Laura Megan Stahl
رمز فایل: www.download.ir

The Academy of Magic 2020 - 720p - 1080p

Aura is gifted with magical abilities; she and her friends have many exciting adventures at the academy, but soon Aura learns that the school hatches many dark secrets that she must uncover. Will she be able to unveil the truth?

لینک دانلود