تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند هنر سرقت The Art of the Steal

The Art of the Steal

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . The Art of the Steal یک فیلم مستند در 2009 به کارگردانی دون آرگوت است .

فیلم مستند The Art of the Steal

به دنبال مبارزه برای کنترل مجموعه 25 میلیارد دلاری دکتر آلبرت سی بارنز از هنر مدرن است و عموماً بهترین مجموعه هنری پس از امپرسیونیسم در جهان به حساب می آید . از مریون ، پنسیلوانیا تا فیلادلفیا آثار جا به جا شدند و این اقدام مورد اختلاف قرار گرفت ؛ زیرا دکتر آلبرت سی. بارنز ، در سال 1951 درگذشت ، به طور خاص شهرک پایین مریون را برای موقعیت خود انتخاب کرده بود . این مجموعه در سال 2012 به فیلادلفیا منتقل شد . وصیت نامه دکتر بارنز ، بنیاد را با قواعد سخت و بنیادی در برابر جابجایی هرچه بیشتر این مجموعه یا هر یک از نقاشی های آن از مکان آن ، تأسیس کرد و در درجه اول خدمت به عنوان مدرسه ای برای آموزش هنر ، نقد هنری ، و تقدیر از هنر قرار گرفت ؛ و نه به عنوان موزه ای برای عموم مردم . افرادی که از این اقدام حمایت کردند ، اظهار داشتند که این مجموعه باید در عوض تبدیل به یک جاذبه مهم گردشگری برای فیلادلفیا شود . هواداران مریون ادعا كردند كه فیلادلفیاها كمتر به اراده دكتر بارنز علاقه دارند ، تا با به دست گرفتن كنترل دارايي 25 + بيليون دلاري ، قدرت خود را تقويت كنند .
نام: The Art of the Steal
حجم فایل: 711 مگابایت
شرکت سازنده: Maj Productions
تاریخ انتشار: 2009
امتیاز imdb: 7.6
کیفیت: 480p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 41 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Don Argott
تهیه کننده: Sheena M. Joyce
منتشر کننده: IFC in Theaters
ستارگان: Julian Bond
رمز فایل: www.download.itr

The Art of the Steal

Documentary that follows the struggle for control of Dr. Albert C. Barnes' 25 billion dollar collection of modern and post-impressionist art.

لینک دانلود