دانلود بازی کامپیوتر The Gameshow نسخه کرک شده SKIDROW

The Gameshow

عنوانی در سبک اکشن است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Biscuit Play طراحی و منتشرشده است. محیط بازی بسیار وسیع و درعین‌حال مملو از خطرات مختلف است و شما وظیفه‌دارید تا هر طور شده در این محیط زنده بمانید.

بازی The Gameshow

به‌صورت اول‌شخص روایت می‌شود و داستان آن ازاین‌قرار است که شما و چندین نفر دیگر توسط افرادی ناشناس ربوده‌شده و به جنگلی در ناکجا آباد منتقل‌شده‌اید. در حین مواظبت از خود، باید سعی کنید تا منابع حیاتی و مهمی که برای زندگی نیاز دارید مانند غذا، آب، دارو، اسلحه و مهماتی کی در محیط مخفی است را پیداکرده و جمع‌آوری کنید. این منابع بسیار مهم هستند و هر کس که نتواند آن‌ها را جمع‌آوری و حفظ کند قربانی این جنگل بزرگ خواهد بود. درنهایت همه کشته خواهند شد و آخرین نفری که زنده بماند برنده خواهد شد.
نام: The Gameshow
حجم فایل: 552 مگابایت
شرکت سازنده: Biscuit Play
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
منتشر کننده: Biscuit Play
رمز فایل: www.download.ir

The Gameshow

The Gameshow is an FPS game where you participate in a dangerous survival game. This is not your game. You, together with other players, have been kidnapped and brought to a forest. Now, surviving is your only objective. Players have to be constantly looking for resources: food, weapons, ammunition, drugs, etc. This is the only way you can gain advantage over the other players. The show goes on until there is only one player surviving, and the survivor is the winner.

لینک دانلود