تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند طولانی ترین جنگ The Longest War

The Longest War

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند The Longest War به عنوان قطعه همراه در فصل پایانی HOMELAND ، در افغانستان معاصر تنظیم شده است ؛ جایی که افسر سازمان سیا ، برای نجات ، توافق و صلح با طالبان تلاش می کند . این فیلم مستند تاریخ طولانی و پیچیده اخلاقی سازمان سیا را نشان می دهد .  این کشور از دهه 1980 تا به امروز از طریق گزارش های قانع کننده و دست اول افسران سیا و دیگر مقامات کلیدی ایالات متحده در جنگ بوده است . از جمله موضوعات فوق العاده برجسته این فیلم مستند ، هدف سابق مامور سیا ، لیزا مادوكس ، مأمور میدانی در افغانستان است كه پس از شاهد بودن در حمله یازده سپتامبر به پنتاگون ، به جامعه اطلاعاتی پیوست و در حال حاضر اثربخشی طولانی ترین جنگ آمریکا را زیر سوال می برد .

فیلم مستند The Longest War

، داستان های انسانی و نمایشی از دخالت آمریکا در افغانستان است که اکنون طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده است . شاهدان دست اول تجارب از عملیات اطلاعاتی آمریکا گرفته تا سربازان و خانواده های آنها ، مقامات افغانستان ، روزنامه نگاران ، مقامات عالی دولت و ارتش اطلاعات خود را از طریق مصاحبه های احساسی بیان میکنند .
نام: The Longest War
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز imdb: 6.7
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 30 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Greg Barker
نویسنده: Greg Barker
منتشر کننده: Showtime
ستارگان: Lisa Maddox
رمز فایل: www.download.ir

The Longest War

This documentary feature unpacks the human stories and drama behind America's involvement in Afghanistan, now the longest war in U.S. history.

لینک دانلود