دانلود فیلم مستند مقالات پاناما The Panama Papers 2018

The Panama Papers

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، ایسلندی ، مالتیایی و روسی میباشد . The Panama Papers فیلمی مستند درباره بزرگترین رسوایی جهانی فساد در تاریخ و صدها روزنامه نگار که برای آشکار کردن این داستان جان خود را به خطر انداختند . صدها نفر از روزنامه نگاران در سراسر جهان به طور پنهانی ، ریسک شخصی زیادی به کار بردند تا رسوایی را در رابطه با کارگزاران قدرت فاسد ، مسئولان ثروتمند ، منتخب ، دیکتاتورها ، کارفرمایان کارتل ، ورزشکاران و افراد مشهور که از موسسه حقوقی پاناما Mossack Fonseca استفاده کرده بودند ، پرده بردارند .

مستند The Panama Papers

این گزارش ها به طور مفصل فرار مالیاتی ، کلاهبرداری ، مزاحمت ، رشوه دادن به مقامات دولتی ، مداخله در انتخابات و قتل را نشان می دهد . تحقیقات نشان داد كه این سیستم تقلب شده است و فساد گسترده را در بین نخبگان جهان آشكار كرد . با اعلام این خبر ، حداقل 32 تریلیون دلار فقط در سال 2010 در بیش از 80 پناهگاه مالیاتی پنهان شده بود . اما آشکار کردن داستان فقط آغاز راه بود .
نام: The Panama Papers
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.2
کیفیت: 480p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 96 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Alex Winter
نویسنده: Alex Winter
ستارگان: Luke Harding
رمز فایل: www.download.ir

The Panama Papers 2018

A documentary feature film about the biggest global corruption scandal in history, and the hundreds of journalists who risked their lives to break the story.

لینک دانلود