دانلود بازی The Prospector Odyssey – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی The Prospector Odyssey

The Prospector Odyssey یکی از جدید‌ترین آثار استودیو بازی‌سازی Quiet Room در سبک ماجراجویی، ترسناک و بقا می‌باشد که شما را وارد یک جهان بیگانه می‌کند. ترس، یکی از بهترین ژانر‌هایی است که همیشه می‌توان شاهد طرفداران خاص آن در بین pc پلیر‌ها بود. گرچه باید اعتراف کرد که بسیاری از عناوین منتشر شده در این سبک هیچ هیجان خاصی را به مخاطبین خود انتقال نمی‌دهند؛ اما گاها در این میان استودیو‌های مستقلی دیده می‌شوند که با معرفی محصولات‌شان همه را شگفت زده می‌کنند. The Prospector Odyssey یکی از آن بازی‌هایی است که علاقه مندان به سبک‌های ترسناک و بقا نباید به هیچ عنوان آن را از دست بدهند. ماجراجویی فوق العاده، عدم خط داستانی یک نواخت، جلوه‌های ویدئویی و صوتی مناسب، از مهم‌ترین دلایلی است که می‌تواند ادیسه کاوشگر را به یکی از بهترین بازی‌های ماه‌های اخیر در سبک ترسناک و بقا تبدیل کند.

پس از تاریک شدن و نابودی یک مرکز تحقیقاتی که اخیرا در سیاره‌ای کشف شده است؛ تحقیقاتی آغاز می‌شود. تحقیقاتی که باعث فاش شدن یک فاجعه شده و تمامی سایت تحقیقاتی را از بین می‌برد. حال 15 سال از این موضوع گذشته است و یک کاوشگر به این مرکز ارسال شده تا بتواند مصنوعات باقی مانده را که می‌توان دوباره از آن‌ها استفاده کرد را پیدا کرده و با خود بازگرداند. اما به طور ناخواسته یک ناهنجاری فوق العاده خطرناک را ایجاد می‌کند! حال او در این سیاره و مرکز تحقیقاتی به دام افتاده است و باید برای زندگی‌اش تلاش کند. نقش شما در بازی The Prospector Odyssey در این نقطه آغاز خواهد شد. تصورش را کنید، در مکانی که همه چیز در حال نابودی است به دام افتاده‌اید! ترس از بقا و تلاش برای زنده ماندن یکی از ترس‌هایی است که عرصه را برای هر کسی تنگ می‌کند و حتی نفس‌ها را به شمارش می‌اندازد. همه چیز واضح است. شما باید از هر عنصری برای زنده ماندن خود استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین دلایل زیبایی بازی The Prospector Odyssey ادغام صحنه‌های کلاسیک و مدرن با یکدیگر می‌باشد که یک محصول فوق العاده جذاب را ایجاد می‌کند. همان گونه که در توضیحات فوق نیز به طور جزئی اشاره‌ای به این موضوع داشتیم، شما با یک داستان خطی رو به رو نخواهید بود و همه چیز به تصمیمات‌تان برای بقا بستگی خواهد داشت.

در طول بازی The Prospector Odyssey با پازل های مختلفی رو به رو می شوید. در هنگام رو به رو شدن با پازل ها یا باید آن ها را حل کنید و یا اینکه باید برای مردن آماده شوید! همه چیز به تصمیمات شما و پاسخ های تان به این پازل ها بستگی دارد. نهایت تلاش خود را به کار بگیرید که ترس و محیط ترسناک حاکم بر بازی بر تصمیمات تان تاثیر نگذارد. قبل از اینکه وارد چالش های ترسناک و نابود کننده شوید تصمیم خود را بگیرید، زیرا کوچک ترین اشتباهی ضربه ای جبران ناپذیر به شما وارد می کند. برخی از خطراتی که شما را تهدید می کنند به عکس العمل های تان بستگی دارد. رو به رو شدن به ای خطرات به خودتان بستگی دارد. اگر توان مبارزه با موجودات بیگانه و تهدیدات را دارید پس با این خطرات رو به رو شوید و در غیر این صورت به گونه ای پنهانی از آن ها عبور کنید. اگر می خواهید که در این سیاره دور افتاده زنده بمانید از تجهیزات در دسترس نهایت بهره را برده و سلاح هایی کشنده را ایجاد کنید. خلاقیتی که برای ساخت این سلاح ها به خرج می دهید باعث می شود تا نتیجه ای بهتر کسب کنید.

بازی The Prospector Odyssey دارای گرافیکی مناسب همراه با صدا سازی هایی فوق العاده می باشد که یک حس ترس و بقای واقعی را به خوبی به مخاطبینش القاء می کند.

نام: The Prospector Odyssey
حجم فایل: 4.77 گیگابایت
شرکت سازنده: Quiet Room
تاریخ انتشار: 2023
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی، ترسناک، بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Quiet Room
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *