تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Sight in a mirror نسخه PLAZA

The Sight in a mirror

یک بازی ترسناک و معمایی است و باید از خانه ای که درون آن هستید که دارای جو ترسناک و وهم آلود است فرار کنید اما این کار به این سادگی ها انجام نمی پذیرد و سر راه شما همیشه چالش هایی قرار می گیرد که کار فرار شما از این خانه شوم را سخت تر می کند . داستان بازی The Sight in a mirror درباره مردی است که در اواخر شب راه را گم می کند و سر راه خانه ای را پیدا می کند که به واسطه نوری که از پنجره های آن خارج می شود شما را مجاب به ورود به آن می کند اما غافل از اینکه این خانه خانه ای نفرین شده و شوم است و به محض ورود شما درب خانه قفل می شود و راه خروج را بر شما می بندد . حالا شما باید راه خروج را پیدا کنید و معماهای این خانه را حل کنید تا بتوانید از آن خارج شوید . در

بازی The Sight in a mirror

باید به دنبال کلید درب خروج بگردید و به همه اتاق ها سرک بکشید ، به خاطر داشته باشید که در این خانه یک هیولای ناشناخته وجود داد که برای پیدا کردن آن باید از آیینه استفاده کنید و مستقیم نباید به آن نگاه کنید . هیولا خوب می داند شما کجا هستید و چه می کنید و فرار از دست این هیولا کار ساده ای نیست . اگر فکر می کنید که می توانید این بازی ترسناک را انجام دهید ، آن را نصب کنید در غیر این صورت آن را نصب نکنید . 
نام: The Sight in a mirror
حجم فایل: 1.74 گیگابایت
شرکت سازنده: Nilz
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nilz
رمز فایل: www.download.ir

The Sight in a mirror - PLAZA

'The Sight in a mirror' is a game that collects items and escapes from the monster's house.Late at night, lost, you find a house attracted by the light.When you enter the house, the door locks and you are chased by something, not a person.You need to look carefully at the room to find the card key to escape.Use the sight of the monster in the mirror to locate the monster.

لینک دانلود