تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Tower 2 – VREX مخصوص هدست واقعیت مجازی

The Tower 2

یک بازی در سبک اکشن است که داستان آن در آینده و زمانی که ماشین و ربات بر انسان تسلط پیدا می کند و باعث مرگ بسیاری از انسان ها می شود ، اتفاق می افتد . در این بازی شما باید برای رسیدن به آخرین شاتل یا سفینه فضایی نجات تمام تلاش خودتان را انجام دهید و خود را از طریق خیابان های شهر دلتا به سمت شاتل هموار کنید . آیا شما می توانید به موقع به آخرین سفینه نجات برسید یا در زمان و مکان گم می شوید ؟.من چیزهایی را دیده ام که شما آن را باور نمی کنید . بازی The Tower 2 در سبک اکشن ، ماجرایی با محیط آخر الزمانی می باشد که محیط و جو بازی همانند فیلم های علمی تخیلی مورد علاقه شما در دهه 80 میلادی می باشد و شما در این محیط باید برای نجات جان خودتان بچرخید معماها را حل کنید ، منابع لازم را پیدا کنید و به مراحل دیگر بروید . اگر می خواهید آخرین سفرتان را از روی زمین آخرالزمانی طی کنید باید تمامی مراحل بازی را سپری کنید و معماهای موجود در آن را حل کنید تا بتوانید به شانل فضایی برسید . در یان بازی دشمنان شما بر روی زمین ربات ها و ماشین آلاتی هستند که قصد نابودی انسان ها را دارند و در هنگام رفتن به سمت سفینه نجات باید از برخورد با آنها پرهیز کنید و تا جایی که می شود با آنها درگیر نشوید و آنها را دور بزنید . از دیگر امکانات

بازی The Tower 2

می توان به : پشتیبانی کامل از واقعیت مجازی یا VR ، فضای بازی به شکل فیلم های علمی تخیلی دهه 80 میلادی است ، وجود نوارهای VHS قدیمی در بازی که نوعی جایزه برای شما به همراه خواهد داشت و باید همه آنها را جمع آوری کنید ، موسیقی های کلاسیک قدیمی که شما را به فضای دهه 80 میلادی می برد و … اشاره کرد . برای اجرای این بازی نیاز به هسدت های واقعیت مجازی می باشد . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی یا VR قابل بازی می باشد *
  
نام: The Tower 2
حجم فایل: 1.86 گیگابایت
شرکت سازنده: Headroom.one
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: واقعیت مجازی ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Headroom.one
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

The Tower 2 - VREX

No more parties at the Tech Noir and no DeLorean to take you back in time and save the world. The machines have taken over and you have to fight your way through the deadly streets of Delta City to reach the last rescue shuttle. Will you make it or will you be lost in time, like tears in the rain?

لینک دانلود