تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Wizards – Dark Times نسخه Portable

The Wizards – Dark Times

شما را به دنیای سحر و جادو می برد ، جایی که می توانید دشمنانتان را با جادو شکست دهید و دنیای خودتان را نجات دهید . این بازی که در سبک اکشن ، نقش آفرینی و واقعیت مجازی یا VR می باشد یک سبک جدید را در سری بازی های واقعیت مجازی ایجاد کرده است و شما با این بازی می توانید با ژست های حرکتی که به کمک کنترل های هدست صورت می گیرد ، در بازی جادو کنید . شما شخصی هستید که بدنی ضعیف دارید اما قدرت جادویی فراوانی را با خود حمل می کنید ، اما از شانس بد شما بدن ضعیفتان یارای پاسخگویی به جادوهای قدرتمندتان نیست پس باید در سفری خطرناک به دنبال راه چاره باشید و قدرتتان را بالا ببرید . در بازی The Wizards – Dark Times بیش از 10 طلسم جادویی که نیازمند ژست های حرکتی است طراحی شده است که هر کدام را می توانید به صورت جداگانه بر روی دشمنان پیاده کنید و از آن لذت ببرید البته به شرطی که در آن حرکات و طلسم های جادویی استاد شوید . داستان

بازی The Wizards – Dark Times

در سرزمین ملیورا اتفاق می افتد ، جایی که یک بیماری عجیب که آن را طاعون سیاه نام نهادند سراسر آن دنیای را پوشاند و ساکنان آن را به نفرت از یکدیگر و نهایتا جنون و مرگ می پوشاند که باعث می شد به همدیگر حمله کنند و یکدیگر را از بین ببرند . در این زمان جادوگران فراوان پا به عرصه گذاشتند ، گروهی بد ذات بودند و راه تاریکی را پیش گرفتند و گروهی دیگر راه روشنایی و نجات جان مردم را ، اما در این زمان گروهی که تاریکی را انتخاب کردن قدرتمند تر بودند . در این زمان شما نیز راه نجات مردم را انتخاب کرده اید و باید سعی کنید از این زمانی که همه به آن آخر الزمان می گویند رهایی یابید . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) قابل بازی می باشد *
 
نام: The Wizards - Dark Times
حجم فایل: 7.39 گیگابایت
شرکت سازنده: Carbon Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Carbon Studio
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

The Wizards - Dark Times - Portable

The Wizards return with a reworked gesture-based spellcasting system, new environment interactions, new challenging enemies, and the ever-witty narrator Aurelius. Put on your VR headset and set off on a brand new perilous journey across the plague-ridden realm of Meliora.Your body is frail, but your power is immense. Discover and master 11 individually designed spells with distinct abilities and effects. Forget about button combinations, command the arcane forces with nothing but hand gestures - as a true Wizard does!

لینک دانلود