تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Theft Bike Drifting v1.8

Theft Bike Drifting

نام بازی بسیار محبوب و جذاب در سبک بازی های مسابقه ی موتور می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی را از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . بازی Theft Bike Drifting برای علاقه مندان به بازی های مافیایی بسیار جذاب خواهد بود ، ماموریت های مختلف با موتور های سنگین و مسابقه ای می باشد که بسیار هیجانی خواهد بود . در ماموریت های خود از دست پلیس ها فرار کنید ، مسابقه با دیگر موتور ها را برنده شوید و بسیاری مراحل مختلف و جذاب دیگر که با انجام آنها می توانید پول جمع کرده و با استفاده از آن در بازی موتور های خود را تقویت کرده و ارتقاء داده و یا مدل های جدید آن را خریداری کنید . این بازی دارای 3 حالت مختلف می باشد که به انتخاب شما می توانید یکی از این حالت ها را بازی کنید . بازی دارای گرافیک 3 بعدی و بسیار با کیفیت می باشد که بازیکن را جذب خود می کند .

بازی Theft Bike Drifting

یکی از بهترین بازی های گوشی در سال 2016 شناخته شد . اگر در بازی به دنبال یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز و نفس گیر می باشید حتما بازی اندرویدی Theft Bike Drifting را امتحان کنید .
نام: Theft Bike Drifting
حجم فایل: 91+12 مگابایت
شرکت سازنده: 3D GAMAX
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - هیجانی
مناسب برای گروه سنی: 18+
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Theft Bike Drifting - v1.8 + Data

A Real addicting mafia game Grab Gang Thief Action, the new-hit action game is available for Android now!
If you are looking for real strategy game with 3D Graphics, this is the best game to be Villain.you can be a fast moto bike hill driver while being behind the nitro of a AWESOME moto bike, do some furious driving with a girl or do some other extreme bike driving!!.

لینک دانلود