تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند جاسوسان چشم سوم Third Eye Spies

Third Eye Spies

فیلم مستند محصول مشترک ایالات متحده و انگلستان است و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند Third Eye Spies در ژانر تاریخی و زندگینامه میباشد . بیش از 20 سال CIA توانایی های ذهنی را برای استفاده در برنامه جاسوسی مخفی خود مورد مطالعه قرار داد . با جزییات طبقه بندی شده در مورد ESP که اکنون در

فیلم مستند Third Eye Spies

آشکار می شود ، هیچ راز دیگری وجود ندارد . تحقیقات مشاهده از راه دور ، که ابتدا توسط CIA تأمین می شد ، توسط فیزیکدانان هارولد پوتاف و راسل تارگ در مؤسسه تحقیقاتی استنفورد (SRI) در سال 1972 در طول جنگ سرد آغاز شد . طبیعتاً این واقعیت که تحقیقات پاراپیولوژیکی بودجه سیا را تأمین کرده بود محرمانه است . با این حال ، دخالت سیا توسط جان ویلهلم (1976 ، 1977) آشکار شد . هارولد پوتاف و راسل تارگ که هر دو فیزیکدان بودند تصمیم گرفتند تا تحقیقاتی را درباره ی قدرت ذهن و قدرت های ذهنی افراد مختلف و خودشان امتحان کنند تا ببینند واقعا چنین چیزی وجود دارد یا این که این فقط یک افسانه است . این دو دانشمند تحقیقات خوبی را در این زمینه آغاز کردند و موفق شدند تا به نتیجه های خوبی هم برسند ، آنها تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفتند و توجه سازمان سیا را به تحقیقات خود جلب کردند و اوضاع پیچیده شد . آنها طی این تحقیقات متوجه شدند که قدرت ذهنی واقع وجود دارد و می توان از آن استفاده های خطرناکی کرد اما پس از این سازمان سیا به تحقیقات آنها پی برد آن را تعطیل کرد و باعث شد تا این تحقیقات سری بمانند جایی درز نکنند حالا پس از سی سال این دو می خواهند لب بخ سخن گفتن باز کنند .
نام: Third Eye Spies
حجم فایل: 3.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Conscious Universe Films
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 34 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Lance Mungia
ستارگان: Skip Atwater
رمز فایل: www.download.ir

Third Eye Spies

Two physicists discover psychic abilities are real only to have their experiments at Stanford co-opted by the CIA and their research silenced by the demands of secrecy.

لینک دانلود