تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tracks – The Train Set Game: Suburban Pack PLAZA

Tracks – The Train Set Game: Suburban Pack

یک بسته الحاقی یا DLC است که امکانات فراوان و مراحل جدیدی را به نسخه اصلی بازی که با نام Tracks – The Train Set Game می باشد ، اضافه می کند . در این بسته می توانید قطار اسباب بازی خودتان را با بیش از 30 مورد جدید به روزرسانی کنید و گسترش دهید تا در دنیاهای بازی از آن استفاده کنید . در بازی Tracks – The Train Set Game: Suburban Pack می توانید دنیای حومه شهر درون بازی را با ساختمان های جدید ، حیوانات ، وسایل نقلیه و … باز کنید . همچنین می توانید امکانات بیشتری به شهر بیاورید مثل کافه ها ، شهر بازی و … که همه این موارد درون این پک الحاقی وجود دارد .

بازی Tracks – The Train Set Game: Suburban Pack

فرصتی جدید را برای گسترش دنیای قطارها برای شما باز می کند و می توانید در این بازی که در سبک شبیه سازی و SandBox می باشد به خلاقیت ها و نوآوری های خودتان در ساخت شهر ادامه دهید . برای نصب این بسته باید نسخه اصلی بازی را بر روی دستگاه نصب داشته باشید . 
نام: Tracks - The Train Set Game: Suburban Pack
حجم فایل: 1.33 گیگابایت
شرکت سازنده: Whoop Group
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Excalibur Games
رمز فایل: www.download.ir

Tracks - The Train Set Game: Suburban Pack - PLAZA

Jump back into Tracks - The Train Set Game with this completely free DLC: the Suburban pack! Expand your toybox with over 30 new items to use in your worlds.Unlock a world of suburbia, with new buildings, passengers, animals and vehicles. Why not build a town square, with the new pub, cinema, cafe, school and bus stop? Perhaps create a local play park, with the new slide, swing set and ice cream van? Tracks' already expansive toy sandbox has just got bigger.

لینک دانلود