تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی تام تراکتور Tractor Tom به صورت کامل

Tractor Tom

یک انیمیشن سریالی است و درباره چند تراکتور به نام های تام ، باز ، و Farmer Fi می باشد که با هم بر روی تپه بهاری زندگی می کنند و با هم مشغول به کار و اموراتشان هستند که همین موارد داستان های زیبایی را در این انیمیشن سریالی رقم می زند . کشاورز مت هم که یکی از کارمندان این زمین های کشاورزی است در یک کاروان در پایین جاده و کتار مزرعه زندگی می کند ، او صاحب یک وانت به نام Rev می باشد و زمانی که با این وانت به سر زمین می آید ، Rev با دیگر کامیون ها و ماشین های کشاورزی ماجراهای جالبی را رقم می زنند . در انیمیشن سریالی Tractor Tom شخصیت اصلی تراکتوری به نام تام است ، مهم نیست که تام چقدر کوچک باشد اما همه کارهای این مزرعه را تام انجام می دهد و حول محوریت این داستان نیز بر روی تام و داستان ها و کارهایی که انجام می دهد می گردد . شخصی به اسم وی صاحب تمامی این وسایل و زمین ها است که کارهای کشاورزی را همراه با کارمندش مت انجام می دهد . داستان ها و اتفاقاتی که برای تام می افتد تنها در دنیای ماشین ها است و به همین خاطر وی و مت از وجود این اتفاقات آگاه نیستند . در فصل دوم

انیمیشن سریالی Tractor Tom

علاوه بر شخصیت های جدیدی که با این انیمیشن اضافه می شوند چند وسیله و ماشین هم اضافه می شوند تا داستان های بهتری را بازگو کنند و ماجراجویی هایی که تام با دوستانش انجام می دهد بیشتر باشد . به همین خاطر یک موتور صورتی به نام رورا و یک هواپیمای زرد و نارجی به نام داستی نیز به این مجموعه اضافه می شوند تا این برنامه را بیش تر از گذشته سرگرم کنند . همچنین صداگذاری ها نیز با کمی تغییر در فصل دوم منتشر شده است . 
نام: Tractor Tom
شرکت سازنده: Contender Group
تاریخ انتشار: 2003
امتیاز imdb: 5.4
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن سریالی ، ماجرایی ، خانوادگی
مدت زمان پخش: 11 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
رمز فایل: www.download.ir

Tractor Tom

Tractor Tom is a CGI animated TV Series from Contender Entertainment Group and Hibbert Ralph Entertainment. The show's protagonist is a red Tractor named Tom, who has fun with his friends, who are a Blue and Yellow quad bike named Buzz, a large yellow combine harvester named Wheezy and a purple Pick-Up named Rev in the fictional farm named Springhill Farm. They are all owned by the farmer named Vi (voiced by Liza Tarbuck) and his male employee Matt (Voiced by James Nesbitt). No matter how big or small the job is, It is Tractor Tom who is the one that saves the day! What could we do without him?

لینک دانلود