دانلود بازی کامپیوتر Traffic Storm نسخه کرک شده DARKZER0

Traffic Storm

استاد ترافیک شوید ، اتومبیل ها را کنترل کنید و از تصادفات جلوگیری کنید و سپس با حرفه ای تر شدن خود را برای مواجه با طوفان های ترافیک آماده کنید .

بازی Traffic Storm

عنوانی است که شما در باید از ترافیک در خیابان های شهر جلوگیری کنید . به نظر می رسد تمام راننده ها رانندگی کردن را فراموش کرده اند ، پس شما با اتومبیل ها را کنترل کنید تا نگذارید تصادفی اتفاق بیفتد و کسی آسیب ببیند . شما برای موفق شدن در این بازی باید از تمام قدرت ، مهارت و دقت خود استفاده کنید و زمان بندی را نیز مد نظر داشته باشید و هر کاری که می توانید را انجام دهید تا تصادفی صورت نگیرد . هدف در این بازی این است که تمام وسیله های نقلیه بدون آسیب و تصادف از خیابان عبور کنند و شما با کلیک بر روی آن ها می توانید از تصادفات جلوگیری کنید ، با این کار سرعت آن ها کمتر می شود . بیش از 40 مرحله برای این بازی طراحی شده است که هر کدام ظاهر و درجه ی سختی مخصوص به خود را دارد . همچنین بیش از 10 ده وسیله ی نقلیه در بازی وجود دارند و به اتمام رساندن آن بسته به سرعت و مهارت شما حدود 4 تا 10 ساعت طول می کشد. 
نام: Traffic Storm
حجم فایل: 103 مگابایت
شرکت سازنده: ConcreteMixer Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - آرکید
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ConcreteMixer Games
رمز فایل: www.download.ir

Traffic Storm - DARKZER0

Traffic Strom is the game where your goal is to save city streets from the overwhelming traffic. All the drivers seem to forget how to drive! The fate of the traffic is in your hands now. Use you accuracy, timing and decision-making to avoid accident at all cost. The goal of the game is let all the cars pass through the level with no accidents. You can control cars by clicking on them, make them go faster of slower.

لینک دانلود