دانلود بازی اندروید TRAIL CLIMB v1.20 همراه با دیتا

TRAIL CLIMB

بازی گرافیکی که شما در آن می توانید با انواع و اقسام وسایل نقلیه در جاده های متفاوت شروع به مسابقه دادن و چالش های بازی کنید . هدف شما در بازی فتح تمامی قله های بسیار بزرگ جهان می باشد و شما می توانید هر قله را با وسیله نقلیه متفاوتی از موتور تا انواع خودرو های سواری ، ماشین های آفرود و حتی تانک فتح کنید . بازی ساده نمی باشد و مسیر های شما بسیار خطرناک و چالشی بوده که شما باید با امکانات و آمادگی وارد آن ها شده و با دقت آن را به انتها برسانید . در راه شما عنوان تله ها ، بمب های انفجاری ، دره های کشنده ، استخر های گل ، شنزار ها و .. وجود دارند و شما باید برای هر کدام از این مسیر ها ماشین مخصوص خود را انتخاب کنید . شما می توانید در

بازی TRAIL CLIMB

بر روی خودرو های خود امکاناتی مانند پرتاب موشک ، پرتاب طناب و … را قرار دهید و در جاده از آنها استفاده کنید . بازی TRAIL CLIMB دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده به همراه فیزیکی کاملا واقع گرایانه می باشد که مخاطب را جذب صحنه های هیجان انگیز خود خواهد کرد . شما با فتح قله ها در بازی می توانید امتیاز کسب کرده و با استفاده از آنها در طول بازی ماشین های جدید و با امکاناتی بیشتر را خریداری کرده و پای به قله های سخت تر بگذارید .
نام: TRAIL CLIMB
حجم فایل: 27+468 مگابایت
شرکت سازنده: GOOD BOYS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

TRAIL CLIMB - v1.20

Get ready, you will find a variety of equipment and extreme maps. Collect bonuses on the map to unlock new cars, tuning and maps. On the maps you are waiting for mud puddles, crossing the river, traps, various items, missions and much more!

لینک دانلود