تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Train Valley 2 Passenger Flow نسخه کرک شده PLAZA

Train Valley 2 Passenger Flow

عنوانی شبیه‌ساز و استراتژیک است که در سال 2019 و توسط Alexey Davydov, Sergey Dvoynikov, Timofey Shargorodskiy و Flazm طراحی و منتشرشده است. سازندگان این عنوان قصد داشته‌اند تا پروسه ساخت ریل، کنترل ترافیک شهری و مدیریت ایستگاه‌های مترو شهری را دقیق و موبه‌مو شبیه‌سازی کنند و توانسته‌اند تا حد زیادی موفق شوند. نسخه اول این سری موردتوجه طیف کثیری از دوست داران بازی‌های شبیه‌ساز قرار گرفت و سرانجام نیز نسخه دوم منتشر شد که هیجان نسخه اول را به صورتی مدرن‌تر و در ابعاد گسترده‌تر به بازیکنان القا می‌کند. در

بازی Train Valley 2 Passenger Flow

شما وظیفه‌دارید تا با ساخت خطوط ریلی در بهترین و شلوغ‌ترین مسیرها و مدیریت آن‌ها از حجم ترافیک کاسته و به شهروندان کمک کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد برسند. در این بسته الحاقی وظایف بیشتر و جدیدتری نسبت به نسخه‌های قبلی به شما اعطاشده است که تجربه حاصل از بازی را به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند! درمجموع بیست سطح مختلف در بازی گنجانده‌شده است که هرکدام به‌نوعی شمارا به چالش می‌کشد. لوکوموتیوهای جدیدی نیز به فروشگاه اضافه‌شده است که با پیشرفت در طی روند بازی قادر به خرید آن‌ها خواهید بود. موسیقی زمینه بازی نیز دچار تغییراتی شده است و پنج موسیقی جدید در حین بازی خواهید شنید.
نام: Train Valley 2 Passenger Flow
حجم فایل: 553 مگابایت
شرکت سازنده: Alexey Davydov, Sergey Dvoynikov, Timofey Shargorodskiy
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: Flazm
رمز فایل: www.download.ir

Train Valley 2 Passenger Flow - PLAZA

Train Valley 2 is a train tycoon puzzle game. Take your railroad company from the days of the Industrial Revolution and into the future, meeting the needs of the valley's cities and industries. Build railroads, upgrade your locomotives, and keep your trains on schedule without delays or accidents. All aboard — the train is leaving the station!

لینک دانلود