تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Trajectory نسخه کرک شده Portable

Trajectory

عنوانی اول‌شخص و علمی تخیلی است که شمارا به ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی در مدار زمین می‌برد. بازی بر اساس انتخاب‌های بازیکن در طول روند داستان چندین پایان مختلف ارائه می‌دهد. گیم پلی بازی از تنوع خوبی برخوردار است و در طی روند بازی به مکان‌های عجیب‌وغریبی سفر خواهید کرد. در

بازی Trajectory

به‌عنوان یک زندانی بی‌گناه که هنوز جرم او ثابت نشده است نقش‌آفرینی خواهید کرد. او در یک زندان فضایی مخوف که توسط یک سازمان شبه‌دولتی مخفی کنترل می‌شود در حال سپری کردن آخرین روزهای دوران حبس می‌باشد. این سازمان مخوف اوربیتک نام دارد. شما قرار است گام‌به‌گام با این شخص، روزهای آخر حضور او در زندان را تجربه کنید. دو انتخاب پیش رو دارید. اولین انتخاب این است که بر طبق دستوراتی که نگهبانان می‌دهند عمل کرده و کاملاً مطیع باشد یا اینکه در خفا و در سایه‌ها دست به خرابکاری بزنید! مراحل بازی همیشه با خشونت و کشت و کار مرتبط نیست و تنوع بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد. تمامی تصمیم‌های شما در طول مراحل مختلف بااهمیت است زیرا در نتیجه‌ای که در پایان از بازی دریافت خواهید کرد تأثیر خواهند داشت. جهان بازی باوجوداینکه کاملاً مدرن و مملو از انواع و اقسام تکنولوژی‌های جدید است به طرز عجیبی از عناصر متضاد دنیای قدیمی و غیر مدرن استفاده می‌کند! این مورد درست شبیه تجربه‌ای است که در سری wolfenstein آن را تجربه می‌کنیم. به‌عنوان‌مثال در چنین جهان مدرنی هنوز از فلاپی استفاده می‌شود! باوجوداینکه لحن بیان بازی اندکی چاشنی ظنر به همراه دارد اتمسفر و جو کلی بازی بسیار خشک و خشن و یکنواخت است و با داستانی زیبا غنی‌شده است. در بازی دیالوگ‌های چندانی وجود ندارد و داستان بازی از طریق دفترچه‌های خاطرات و اطلاعات موجود در کامپیوترها روایت می‌شود.
نام: Trajectory
حجم فایل: 1.97 گیگابایت
شرکت سازنده: Sky Trail Ltd
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: Sky Trail Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Trajectory - Portable

Trajectory is a first person scifi adventure game that takes place in Earth's orbit, with a dystopian yet whimsical setting. The game has multiple endings and a variety of exotic locations.

لینک دانلود