دانلود نرم افزار اندروید ترلو Trello v2020.15.14924

به روز رسانی :

1399/09/04 نسخه v2020.15.14924 اضافه شد.

Trello

یک ابزار تصویری برای سازمان دهی کار و زندگی شما می باشد . به بیش از 35 میلیون کاربر ثبت نام شده ی این برنامه بپیوندید و پروژه های خود در کار ، خانه و یا هر جای دیگر را مدیریت کنید . فرقی ندارد که در حال طراحی یک وب سایت هستید یا که برای تعطیلات خود برنامه ریزی می کنید یا که اهداف شرکت خود را مدیریت می کنید ،

نرم افزار trello

تقریبا هیچ گونه محدودیتی ندارد و شما می توانید برای هر یک از نیازهای خود آن را شخصی سازی و تنظیم کنید ، این برنامه انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد . با این نرم افزار شما می توانید به آسانی به کارهای خود رسیدگی کنید ، بار ذهنی خود را به حداقل برسانید و همیشه از روند کاری خود مطلع باشید . با تابلوها ، لیست ها و کارت های ساده و قابل شخصی سازی این برنامه بیشتر کار کنید . با ایجاد کارت ها و جا به جا کردن آن ها هر لحظه کارها را ثبت کنید و پروژه ی خود را به جلو ببرید . چک لیست ها ، لیبل ها و تاریخ های مقرر روش مناسبی های هستند که با استفاده از آن ها می توانید درست در زمان مقرر پروژه ی خود را به اتمام برسانید . همچنین با ابزارهایی که در دسترستان قرار دارد می توانید تمام جزئیات را در پروژه پیاده کنید تا بار ذهنی تان به حداقل برسد و با خیال راحت بتوانید به کار خود مشغول شوید . فرقی ندارد که در کجا باشید ، این برنامه هر لحظه به شما امکان سازمان دهی را می دهد . تنها کافی است که بخش اعلان ها را فعال کنید تا بتوانید به آخرین پیشرفت ها در پروژه دسترسی داشته باشید . برای کارهای تیمی شما نیاز دارید به صورت آنلاین از این برنامه استفاده کنید ، اما اگر که می خواهید برای کارهای شخصی و غیر تیمی خود نیز برنامه ریزی کنید ، می توانید از این نرم افزار به صورت آفلاین نیز استفاده کنید . 
نام: Trello
حجم فایل: 49 مگابایت
شرکت سازنده: Trello, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 2020.15.14924
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Trello v2020.15.14924

Trello is a visual tool for organizing your work and life. Join more than 35 million registered users to organize all your projects at work, at home, or anywhere in between. Whether you’re planning a website design project, vacation, or company off-site, Trello is infinitely customizable and flexible for your every need. With Trello you can: TACKLE TO-DO LISTS WITH EASE. Get more done with Trello’s customizable-yet-simple boards, lists, and cards. Go from idea to action in seconds by creating cards and dragging them across the board to follow your project's progress. Add checklists, labels, and due dates the way you see fit and give your projects the fuel they need to get across the finish line.

لینک دانلود