دانلود بازی شبیه ساز Tropico 6 – Spitter v175 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/09/12 نسخه Tropico 6 - Spitter v175 - GOG اضافه شد.

Tropico 6 – Spitter

نام جدیدترین و آخرین مجموعه از پک های الحاقی بازی زیبای 6 Tropico می باشد که به تازگی منتشر شده است و امکانات و تجهیزات فراوانی را به این بازی اضافه می کند . این بازی در سبک استراتژیک و شبیه سازی است که یکی از زیباترین بازی ها در سبک خودش به شمار می رود و درباره سرزمینی به همین نام است که توسط حاکمی زورگو و مستبد اداره می شود . اما باید از چهره زورگو و پلید خود را به چهره ای مردمی و دوست داشتنی تبدیل کند که البته این کار وظیفه شما به عنوان یک بازیکن است . در بازی Tropico 6 – Spitter که شامل 3 DLC یا پک الحاقی به همراه موسیقی های اصلی بازی می باشد و پک های آن با نام های El Prez Edition ، Llama of Wall Street و Spiter منتشر شده اند . که هر کدام امکانات منحصر به فردی را به بازی اضافه می کنند که می توان به اضافه شدن ویژگی های جدید برای شخصیت اصلی بازی یعنی El Prez ، ویژگی جدید رسانه ای و کنترل رسانه ها چه انواع تصویری و چه انواع اجتماعی ، امکان کنترل بر دادگاه ها ، جذب شهروندان معروف و افراد مشهور به نفع خودتان ، ساختمان های جدید مثل Rehab که می توانید آن را تبدیل به یک ویلای دائمی برای خودتان کنید ، اضافه شدن صفت جدید خودشیفتگی برای شخصیت اصلی ، 5 ویژگی جدید برای El Prez که می توانید او به همراه کاخش را شخصی سازی کنید ، 3 آهنگ جدید و زیبا و … اشاره کرد . لازم به ذکر است که

بازی Tropico 6 – Spitter

یک بسته الحاقی یا DLC است . این نسخه از بازی همراه با نسخه اصلی بازی می باشد و نیازی به دانلود جداگانه نسخه اصلی بازی نیست . 
نام: Tropico 6 - Spitter
حجم فایل: 10.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Limbic Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Kalypso Media
رمز فایل: www.download.ir

Tropico 6 - Spitter v175 - GOG

It’s all about the fame and prestige. Nobody knows this better than a self-declared despot...uh, statesman, such as El Presidente. Tropico 6’s second DLC skyrockets you into the world of stardom and illustriousness. Interact with superstars by using Spitter, the only short message social networking app officially approved by the Tropican Ministry for Modern Communications & Smoke Signals. Court the stars to gain their support, unlock their individual strengths and in turn receive even more respect and adulation from your subjects. But beware - fame and money can also attract some seriously shady types… .

لینک دانلود