تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه سوشیال مدیا Tuned v1.0.0.0.8 برای اندروید

Tuned

یک نرم افزار بسیار جالب و یک سوشیال مدیای قدرتمند که شما می توانید در آن عکس و لحظه های خود را با دوستان و دیگر افراد در سراسر جهان به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته و لایک و نظرات دریافت کنید . شما می توانید بک دفترچه منحصر به فرد برای خود طراحی کرده و در آن یادداشت های مختلفی برای دوست خود و همسر خود بنویسید تا علاوه بر مخاطب خود دیگر دوستان خود را هم در این نوشته ها شریک کنید . همینطور شما می توانید با استفاده از

برنامه Tuned

برای خود دوستان بسیار زیادی را که با خصوصیات اخلاقی شما شبیه می باشند پیدا کرده و چت های صوتی و نوشتاری انجام دهید . شما برای آن که یک نفر را به دوستان خود اضافه کنید باید درخواست داده و در صورت قبول شدن به لیست دوستان شما اضافه خواهد شد که در حالت کلی این برنامه همانند فیس بوک ولی ساده تر و با رابط کاربری بسیار آسان می باشد . شما می توانید با کمک قابلیت های همین برنامه GIF یا عکس های متحرک خلاقانه درست کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید تا دوستانتان هم بتوانند از آن استفاده کنند .
نام: Tuned
حجم فایل: 46 مگابایت
شرکت سازنده: NPE Team
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.0.0.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 13 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Tuned - v1.0.0.0.8

Your private space to get closer through fun prompts, activities, and creative ways to express yourself. Share your mood, send a love note, post a snapshot, and build a digital scrapbook of your relationship one memory at a time.

لینک دانلود