تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن تورو ، مرغ حواس پرت Turu, the Wacky Hen 2019

Turu, the Wacky Hen 2019

انیمیشنی خانوادگی ، هیجانی ، کمدی است که در تاریخ 1 ژانویه 2019 به کارگرذانی Eduardo Gondell, Víctor Monigote منتشر شده است . این انیمیشن زیبا داستان زندگی مرغی به نام تورولکا است که نمی توانند مانند بقیه مرغ ها تخم گذاری کند . به همین دلیل صاحب او به دنبال راحت شدن از دست اوست و بالاخره موفق می شود او را به پیر زنی مهربان به نام ایزابل بفروشد . ایزابل که یک معلم بازنشسته موسیقی است تصمیم میگیرد آهنگ هایی پخش کند که به تورولکا کمک کند تا تخم گذاری کند . تورولکا در کنار صاحب جدیدش و حیوانات مزرعه زندگی بسیار زیبایی دارد تا اینکه یک روز ایزابل به زمین می افتد و به بیمارستان منتقل می شود . در ادامه

انیمیشن Turu, the Wacky Hen 2019

تورولکا برای رفتن نزد ایزابل مهربان دنبال او به سمت بیمارستان می رود اما اتفاقاتی می افتد که مسیر زندگی تورولکا را کاملا تغییر می دهد.
نام: Turu, the Wacky Hen 2019
حجم فایل: 730 مگابایت
شرکت سازنده: Argentina Sono Film S.A.C.I., Brown Films AIE, Gloriamundi Producciones
تاریخ انتشار: 1 ژانویه 2019
امتیاز imdb: 4.9
کیفیت: 720p
زیرنویس: انگلیسی
زبان: اسپانیایی
ژانر: انیمیشن - هیجانی - خانوادگی
مدت زمان پخش: 80 دقیقه
محصول کشور: آرژانتین - اسپانیا
فرمت فایل: MP4
کارگردان: Eduardo Gondell, Víctor Monigote
نویسنده: Juan Pablo Buscarini , Eduardo Gondell
ستارگان: Eva Hache, José Mota, Ana Ángeles García
رمز فایل: www.download.ir

Turu, the Wacky Hen 2019 - 720p

Turuleca is a hen unable to lay eggs as the rest of the chicken. Property of the cheater hen breeder Sr. Cocoricó, he arrives to the little town of Villa Armonía to trade, where he deceives the nice aging woman Isabel to buy Turuleca in order to get rid her. Isabel, a retired music teacher, decides to play songs hoping that the music helps Turuleca to lay eggs, just to discover that Turuleca is able to understand her new owner.

لینک دانلود