دانلود بازی کامپیوتر Twin Peaks VR نسخه کرک شده VREX

Twin Peaks VR

با استفاده از فناوری واقعیت مجازی قرار است شما را به جهان سریال Twin Peaks ببرد و در آن غرقتان کند . این عنوان بر اساس مجموعه ی تلویزیونی نمادین و کلاسیکی که کارگردان معروف و افسانه دیوید لینچ و مارک فراست آن را ساخته اند ، توسعه یافته است و بازیکن ها در آن قادر خواهند بود به مکان هایی که در سریال دیده ایم ، مانند اتاق سرخ ، بیشه ی گلوتونبری ، بخش کلانتر ، اتاق مشاهده ی شیشه ای و دیگر مکان ها بروند و در آن به جست و جو و اکتشاف بپردازند . طرفداران این مجموعه قادر خواهند بود تا به حل معماهای مختلف بپردازد و بسیاری از موارد جالبی که به اتفاقات این سریال ارجاع دارند را پیدا کنند . در صورتی که با این سریال آشنا هستید و آن را تماشا کرده اید ، پس می توانید تجربه ی بهتر و جذابتری در

بازی Twin Peaks VR

داشته باشید و یک سری از معماها را راحتتر حل کنید . استودیوی Collider Games‌، توسعه دهنده ی این بازی برای ساخت آن با شبکه ی Showtime ، پخش کننده ی این سریال و دیوید لینچ همکاری داشته است به طرفداران تجربه ای را ارائه بدهد که تا به حال مانند آن را نداشته اند و سالیان درازی است که منتظر آن هستند .
نام: Twin Peaks VR
حجم فایل: 3.13 گیگابایت
شرکت سازنده: Collider Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Showtime, Collider Games
رمز فایل: www.download.ir

Twin Peaks VR - VREX

Twin Peaks VR brings people into the world of Twin Peaks using the immersive technology of VR. Based on the iconic television series created by David Lynch and Mark Frost, players will be able to experience several locations from the show including the Red Room, Glastonbury Grove, Sheriff's Department, Glass Box Observation and more. Fans of the franchise will be able to solve various puzzles and discover many Easter Eggs from the show that will help them in their journey through the Twin Peaks VR experience.

لینک دانلود