تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Typescript The Complete Developer’s Guide 2020

Typescript The Complete Developer’s Guide 2020

دوره جامع و کام آموزش تایپ اسکریپت در فیلم آموزشی برای شما فراهم شده است. این بهترین دوره آنلاین برای تسلط بر Typescript است. هر دوره آنلاین دیگر ، نحو و ویژگیهای اساسی Typescript را به شما می آموزد ، اما فقط این دوره نحوه استفاده از Typescript روی پروژه های واقعی را به شما نشان می دهد و به شما یاد می دهد چگونه از طریق مثال پروژه های بزرگ و موفق بسازید. Typescript یک مجموعه فوق العاده از Javascript است. این بدان معناست که اگر Javascript را از قبل می دانید ، آماده شرکت در این دوره هستید. Typescript چندین ویژگی مهم از جمله سیستم نوع را به Javascript اضافه می کند. این نوع سیستم بجای زمانی که کد خود را اجرا می کنید برای کمک به شما در هنگام خطا طراحی شده است. این بدان معناست که در ابتدای کار با گرفتن اشکال ، دو برابر بهره وری خواهید داشت. اما علاوه بر سیستم نوع ، Typescript همچنین ابزارهای مختلفی برای ساختن پایگاه های بزرگ و نوشتن کدهای قابل استفاده مجدد دارد. تسلط بر تایپ متن فقط با خواندن مستندات چالش برانگیز است. اگرچه ممکن است بدانید که “آرایه تایپ شده” یا “رابط” چیست ، اما مستندات (و سایر دوره ها) به شما نشان نمی دهد که کجا از این ویژگی ها استفاده کنید ، یا چگونه از آنها به طور موثر استفاده کنید. هدف از این دوره کمک به شما در درک اینکه چرا هر یک از ویژگی های Typescript وجود دارد و دقیقاً مکان استفاده از آنها چیست. برخی از بزرگترین برنامه های وب امروز با Typescript ساخته می شوند. کارفرمایان در تلاشند مهندسان مسلط به این سیستم پیشرفته را پیدا کنند. دانش کافی در مورد Typescript با داشتن مهارت منحصر به فردی که تعداد کمی از مهندسان دیگر در اختیار شما دارند ، شما را بسیار قابل اشتغال تر می کند. آیا قصد ساخت برنامه های خود را دارید؟ استفاده از Typescript به شما کمک می کند از روز اول پروژه خود را به درستی تنظیم کنید. شما قادر خواهید بود برنامه های خود را در حالت پیکربندی مجدد پیکربندی کنید و فقط با حداقل تلاش، تلاش کنید ویژگی های بسیار متفاوت ایجاد کنید. از شخصی که در یکی از بزرگترین پروژه های Typescript در اطراف کار کرده است بیاموزید. در پروژه های حرفه ای خودم ، افزونه هایی برای ویرایشگر کد منبع باز و مبتنی بر مرورگر به نام Theia ایجاد کرده ام. پروژه Theia در مقیاس کاملاً عظیم الجثه است و صدها هزار کد کد را دربرمی گیرد ، همه با Typescript نوشته شده اند. این پروژه فقط به لطف قدرت Typescript کار می کند.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • Master design patterns for building large applications
 • Integrate Typescript into React/Redux or Express projects
 • Understand Composition vs Inheritance, and when to use each
 • Write reusable code powered by classes and interfaces
 • Assemble reusable boilerplates for your own Typescript projects
 • نیازمندی ها :
 • دانش اولیه Javascript ES2015
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • هر توسعه دهنده جاوا اسکریپت که می خواهد نحوه ساخت پایگاه های کد بزرگ را درک کند
نام: Typescript The Complete Developer's Guide 2020
حجم فایل: 9.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/09/24
کیفیت: 720P
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 24 ساعت و 35 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy Typescript: The Complete Developer's Guide [2020]


 • Composition vs Inheritance? You'll understand it.  Build your own web framework? You'll do it.  Typescript with React/Redux?  It's here!This is the best course online for mastering Typescript.

 • Every other course online teaches you the basic syntax and features of Typescript, but only this course will show you how to apply Typescript on real projects, instructing you how to build large, successful projects through example.

لینک دانلود