دانلود دوره آموزشی Udemy – Adobe Lightroom Ultimate Guide

با دانلود دوره آموزشی Udemy – Adobe Lightroom، هر آنچه که باید در مورد Adobe Lightroom Web Basics بدانید را فرا خواهید گرفت.

مواردی که یاد خواهید گرفت:

 • راه اندازی حساب Creative Cloud
 • برنامه Creative Cloud را دانلود و نصب کنید
 • رابط وب لایت روم و ابزارها را بیاموزید
 • تغییر زبان راهنما و پشتیبانی ارسال بازخورد
 • میانبرهای صفحه کلید داشبورد همه عکس ها حذف شده
 • اضافه کردن عکس به اشتراک گذاشته شده

چه الزاماتی برای دانلود دوره آموزشی Udemy – Adobe Lightroom نیاز است ؟

دانلود دوره آموزشی Udemy – Adobe Lightroom و تماشای آن برای فردی است که مایل به یادگیری و سرگرمی است. راه اندازی حساب Creative Cloud با 14 روز آزمایش رایگان با نسخه پولی پس از آزمایش و دانلود برنامه Creative Cloud.

به دنبال دوره‌ای هستید که وب لایت روم را به سرعت و به شیوه‌ای سرگرم کننده به شما آموزش دهد؟ این دوره برای شماست! خوش آمدید، نام من جاش ورنر با Learn Tech Plus است و من این دوره را گردآوری کرده ام تا به افرادی مانند شما کمک کنم تا به سرعت در لایت روم وب تسلط یابند… چه مبتدی باشید و چه با برنامه وب لایت روم موجود تا حدی کار کرده باشید!

اگر هدف شما این است که کاربر لایت روم وب شوید، پس این دوره برای شما عالی است. این دوره شما را در مسیر درست قرار داده و دانش و مهارت‌های لازم برای لایت روم وب را به شما می‌دهد. آموزش لایت روم وب نه تنها برای کاربران باتجربه، بلکه برای همه افراد دیگر نیز مناسب است. زیرا وقتی Master Lightroom Web دارید، نمایه خود را دور می‌زنید و به راحتی برنامه‌ها را روی رایانه خود نصب می‌کنید، در حالی که مجبورید شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد که می‌تواند هم هزینه‌بر و هم زمان‌بر باشد!

به طور خلاصه، درک خوب لایت روم وب بسیار سودمند است. اکنون، در این دوره، ما بسیار فراتر از آن خواهیم رفت. در پایان آن، حتی اگر در حال حاضر کاملا مبتدی هستید، در لایت روم وب مهارت کامل را کسب خواهید کرد!

همچنین برای دانلود دیگر دوره‌های فیلم آموزشی گرافیک و طراحی می‌توانید به سایت دانلود فارسی مراجعه نمایید.

نام: Udemy - Adobe Lightroom Ultimate Guide
حجم فایل: 434 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2023
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 6 دقیقه
فرمت فایل: mp4
 • لینک دانلود
  0 replies

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *