تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Feature Engineering Case Study in Python

Udemy Feature Engineering Case Study in Python

کیفیت پیش بینی های ارائه شده از مدل یادگیری ماشین شما ، بازتابی مستقیم از داده هایی است که در حین آموزش به آنها می دهید. مهندسی ویژگی به شما کمک می کند تا آخرین بیت ارزش را از داده ها استخراج کنید. این دوره ابزارهایی را برای به دست آوردن یک مجموعه داده ، تحریک سیگنال و پرتاب صدا برای بهینه سازی مدل های شما فراهم می کند. مفاهیم تقریباً به هر نوع الگوریتم یادگیری ماشین تعمیم می یابند. در این دوره ویژگی های مداوم و طبقه بندی شده را کشف خواهید کرد و نحوه تمیز کردن ، عادی سازی و تغییر آنها را نشان می دهد. بیاموزید که چگونه مقادیر از دست رفته را حذف کنید ، موارد پرت را حذف کنید ، داده ها را تغییر دهید ، شاخص ها را ایجاد کنید و ویژگی ها را تبدیل کنید. در بخشهای آخر ، شما ویژگی هایی را برای مدل سازی آماده خواهید کرد و چهار تفاوت برای مقایسه فراهم می کند ، بنابراین می توانید تأثیر تمیز کردن ، تبدیل و ایجاد ویژگی ها را از طریق عملکرد مدل ارزیابی کنید. این دوره یک راهنما است. این یک کتاب بازی و یک کتاب کار است که برای شما در نظر گرفته شده است تا با انجام آن یاد بگیرید و سپس درک جدید خود را از مهندسی ویژگی در پایتون استفاده کنید. برای استفاده بیشتر از دوره ، من توصیه می کنم تمام مثالهای موجود در هر آموزش را مطالعه کنید. اگر این دوره را مانند یک فیلم تماشا کنید ، کمی از آن بهره خواهید برد.
 • آنچه یاد خواهید گرفت :
 • شما یک مطالعه درباره ویژگی های مهندسی را پایان خواهید داد.
 • شما با محاسبه داده ها و تکنیک های پیشرفته پاکسازی داده ها آشنا خواهید شد.
 • شما خواهید آموخت که چگونه مجموعه داده های مختلف پاک شده را مقایسه و تضاد کنید.
 • نیازمندی ها :
 • برای استفاده بیشتر از این دوره ، باید پایه محکمی در پایتون داشته باشید.
 • برای استفاده بیشتر از این دوره باید پایه محکمی در یادگیری ماشین داشته باشید.
 • برای بهره مندی بیشتر از این کلاس ، باید تعدادی آمار کاربردی برای مهندسان یادگیری ماشین داشته باشید.
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • اگر می خواهید مهندس یادگیری ماشین شوید ، این دوره برای شما مناسب است
 • اگر چیزی فراتر از دوره معمولی سبک سخنرانی می خواهید ، این دوره برای شما مناسب است
 • اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه از مدل های خود بیشترین بهره را ببرید ، این دوره برای شما مناسب است.
نام: Udemy - Feature Engineering Case Study in Python
حجم فایل: 380 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/03
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 41 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Feature Engineering Case Study in Python

The quality of the predictions coming out of your machine learning model is a direct reflection of the data you feed it during training. Feature engineering helps you extract every last bit of value out of data. This course provides the tools to take a data set, tease out the signal, and throw out the noise in order to optimize your models.


The concepts generalize to nearly any kind of machine learning algorithm. In the course you'll explore continuous and categorical features and shows how to clean, normalize, and alter them. Learn how to address missing values, remove outliers, transform data, create indicators, and convert features. In the final sections, you'll to prepare features for modeling and provides four variations for comparison, so you can evaluate the impact of cleaning, transforming, and creating features through the lens of model performance.
لینک دانلود