دانلود فیلم آموزشی Udemy – Salesforce Certified Platform Developer I

Udemy Salesforce Certified Platform Developer I

این دوره برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند در اولین تلاش خود با بیش از 90٪ در آزمون قبول شوند. این دوره شامل مباحثی است که در راهنمای مطالعه آزمون رسمی Platform Developer 1 ذکر شده است. برای قبولی در آزمون ، باید دانش بالایی در راس و ابزارهای اعلامی در راس داشته باشید. این دوره با عمیق ترین مفهوم توضیح می دهد که چگونه اوج ها کار می کنند. شما با دنبال کردن تمام مثالهای بی درنگ در این دوره بر قله مسلط خواهید شد. این مورد با نسخه فعلی کاملاً به روز شده و همه چیز را در یک مکان برای قبولی در آزمون قرار داده است. این دوره از مجموعه Certified Platform Developer I Certified Salesforce شامل بیش از 1 ساعت آموزش ویدئویی عمیق است تا شما را با زبان Apex  اصلی Salesforce – آشنا کند. این دوره برای Salesforce Certified Platform Developer I Certification & nbsp؛ همه چیز را دارد تا بتواند در اولین تلاش امتحان را قبول کند. همه چیز را برای عبور پوشش می دهد. در این دوره ، این موارد را پوشش می دهد: روابط در Salesforce مدیریت پایگاه داده وارد کردن و صادر کردن داده ها به قوانین اعتبار سنجی چارچوب MVC تبادل برنامه سفارشی سازی اعلامی قسمتهای فرمول.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • شما می توانید تمام مفاهیم موجود در salesforce را برای قبولی در آزمون 1 Platform developer با رنگهای مختلف بیاموزید
  • نیازمندی ها :
  • شما باید اصول مهارت های مدیریتی را داشته باشید برای تمرین برنامه نویسی همراه من باید اینترنت و لپ تاپ داشته باشید
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
  • اگر هدف شما قبولی در توسعه دهنده پلتفرم است ، پس این دوره برای شما مناسب است.
نام: Udemy - Salesforce Certified Platform Developer I
حجم فایل: 405 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Salesforce Certified Platform Developer I

This course in our Salesforce Certified Platform Developer I Certification series contains more than 10 hours of in-depth video training to get you introduced to Apex - the core language of Salesforce.
This course for Salesforce Certified Platform Developer I Certification  has everything to be able to pass the exam in the first attempt. it covers everything to pass.
In this course, it cover:
Relationships in Salesforce
Database management
Importing and exporting data into

لینک دانلود