تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course

Udemy Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course

نام من نیکو است و بیش از 11 سال است که طراح شخصیت های سه بعدی هستم. علاقه من همیشه به شخصیت های انیمیشنی بوده است و بیش از 20 شخصیت در 2 سال گذشته توسط من انجام شده است. من احساس آمادگی می کنم تا به شما بیاموزم که چگونه یک کار را خودتان انجام دهید. در این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه یک شخصیت سایبرپانک زنانه با لباس ، لوازم جانبی و یک اسلحه بزرگ را ایجاد کنید. همه این کارها از ابتدا آموزش داده می شود و فقط در نرم افزار Zbrush امکان پذیر می باشد. ما با دو فیلم کوتاه سفارشی سازی رابط کاربری Zbrush و ساخت یک منوی سفارشی با بیشترین کارها برای گردش کار کارآمدتر و سریع شروع خواهیم کرد. سپس ما با ساختن سر مدل را شروع می کنیم. من در مورد آناتومی سر ، اشتباهات رایج و روش های سبک سازی صحبت خواهم کرد. سپس ما چشم ها را می سازیم و موهای جالب mohawk را طراحی می کنیم. پس از آن ، در حالی که در مورد آناتومی و سبک سازی صحبت می کنیم ، تنه ، دست ، پا و انگشتان را نیز خواهیم ساخت. سپس ما طرح سه بعدی خود را شروع می کنیم تا بهتر تصور کنیم که کاراکتر چگونه خواهد بود. در مرحله بعدی با شروع از ژاکت توجه خود را به قسمتهای جداگانه لباس و لوازم جانبی وی معطوف خواهیم کرد. پس از آن ما مدل سخت سطح شانه ها و یقه یا زره گردن او را انجام خواهیم داد. سپس به سمت دستکش و همچنین کمربندها می رویم. پس از آن به بالشتک های زانو می رسیم و مستقیماً به مدل چکمه ها می رویم. چکمه ها کمی وقت و تلاش ما را می گیرند ، اما در این نبرد نیز پیروز خواهیم شد. وقت آن است که زمان ساخت سلاح که پیچیده ترین قسمت سخت سطح شخصیت ما است ، باشد ، اما من شما را از طریق فرایند ساختن آن از فرم های ساده تا جزئیات به راحتی راهنمایی می کنم ، که هرگز به فکر سخت کردن آن نخواهید افتاد.

دوره آموزشی Udemy Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course

عمدتا برای کاربران متوسط ​​Zbrush است ، اما اگر شما یک مبتدی هستید و احساس ماجراجویی می کنید ، آن را امتحان کنید.
 • آنچه در دوره آموزشی Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course خواهید آموخت :
 • ایجاد یک آناتومی تلطیف شده
 • ایجاد سلاح سخت افزاری و لوازم جانبی در Zbrush
 • عکس و رندر با Zbrush و Photoshop
 
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • کاربران متوسط Zbrush که می خواهند هنر شخصیت های سبک را بیاموزند
 
 • What you’ll learn
 • Creating a stylized anatomy
 • Creating hard surface weapon and accessories in Zbrush
 • Posing and rendering with Zbrush and Photoshop
 • Requirements
 • You have to be intermediate Zbrush user

نام: Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course
حجم فایل: 34.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 30 ساعت و 50 دقیقه
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Stylized Cyberpunk girl in Zbrush course

First few videos are free for preview.
Would you like to be able to create a stylized face? A stylized body, clothes and let's be honest - a whole character? Then maybe you have come to the right place!
My name is Niko and i've been a 3D character artist for over 11 years. My passion were always the stylized characters and with more than 20 stylized characters done by me in last 2 years i feel ready to teach you how to do one yourself.

لینک دانلود