تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Unity Essentials Road To Mastery Series

Udemy Unity Essentials Road To Mastery Series

در این دوره اول Bootcamp و مهمترین جنبه های Unity را بررسی می کنیم. به Road Bootcamp خوش آمدید. این Bootcamp در مجموع از 24 دوره تشکیل شده است و آنها شما را از یک مبتدی مطلق به یک سازنده بازی حرفه ای Unity آماده و به  شغل می رسانند. در این دوره اول ، اساسی ترین جنبه های Unity را می بینیم ، چگونه با رقبا مقایسه شوید ، فضای کاری ، چیدمان ها ، اشیا game بازی ، اجزا ، لایه ها ، برچسب ها ، برنامه نویسی اولیه C # ، سیستم های مختصات ، پیش ساخته ها ، دارایی ها ، و خیلی بیشتر. این دوره پر از چالش ، تمرین و آزمون است که برای یک تجربه یادگیری بهینه امکان پذیر است. این یکی از انواع تماشای ویدئوها نیست : من در واقع شما را به نوشتن کد ، کاوش در رابط کاربری و حتی موارد جدیدی که در دوره اول پوشش داده نشده است ، جلب می کنم. این نیز از آن جهت مهم است که شما را ترغیب می کند تا در دنیای بازی سازی ، برخی از تحقیقات و مهارت های اساسی خودآموزی را انجام دهید. طبق PayScale ، یک توسعه دهنده بازی Unity به طور متوسط بین 50،000 تا 121،000 $ دلار درآمد کسب می کند. این بهترین زمان برای شروع یادگیری بازی سازی است : پاداش آور ، راضی کننده و پردرآمد است.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • Unity Game Development از Scratch
  • Bootcamp کامل را پشت سر بگذارید تا یک متخصص Unity آماده شغل شوید
  • نیازمندی ها :
  • اشتیاق برای توسعه بازی
  • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
  • Aspiring Unity Game Developers
  • دانش آموزان با انگیزه که در مورد توسعه بازی با Unity3D کنجکاو هستند
نام: Udemy - Unity Essentials Road To Mastery Series
حجم فایل: 522 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/24
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 19 دقیقه
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Unity Essentials Road To Mastery Series

Welcome to the Road To Mastery Bootcamp! This Bootcamp is made of 24 courses in total, and they will take you from an absolute beginner to a job-ready, professional Unity game developer.
In this first course, we get to see the most basic aspects of Unity: what it is, how it compares to their competitors, workspace, layouts, game objects, components, layers, tags, basic C# scripting, coordinate systems, prefabs, assets, and much more.

لینک دانلود