تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Ultralingua Dictionary v7.1.1 + دیتا پک

Ultralingua Dictionary

یک دیکشنری همه‌جانبه و عظیم است که طیف وسیعی از زبان‌ها را در خود جای داده است. این نرم‌افزار ابزارهای کاربردی و مهمی به کاربران ارائه می دهد که می‌تواند برای مترجمین، معلمان و حتی مسافران و توریست‌ها نیز ارزشمند باشد. حجم محتویات این نرم‌افزار قابل‌تحسین است به‌گونه‌ای که بیش از 350 هزار برگردان و ترجمه فهرست شده به همراه عبارات و اصطلاحات خاص هر زبان، اصطلاحات فنی و … در خود جای داده است. نرم‌افزار Ultralingua Dictionary ابزاری فراتر از یک دیکشنری ساده است به‌گونه‌ای که علاوه بر معنی ساده لغات به معرفی کلمات متضاد و مترادف و صرف افعال نیز با پرداخته و تمامی کلمات موجود را با دقت موشکافانه‌ای بررسی کرده است. محتوای غنی و وجود قابلیت‌هایی همچون امکان ساخت فلش کارت و راهنمای گرامری دیکشنری Ultralingua Dictionary را به گزینه‌ای ارزشمند و قابل‌توجه برای دانشجویان و دانش‌آموختگان زبان انگلیسی تبدیل می‌کند.

قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزار Ultralingua Dictionary:

جست‌وجوی سریع و قدرتمند در بین بیش از 350 هزار کلمه

بررسی همه‌جانبه اسامی و افعال و صرف آن‌ها

امکان ساخت فلش کارت

وجود شاهد مثال‌های متنوع

لیست بندی کلمات و افعال بر اساس ویژگی‌های مختلف

دیکشنری انگلیسی-اسپانیایی، انگلیسی-فرانسوی، انگلیسی-آلمانی، انگلیسی-ایتالیایی، انگلیسی-پرتغالی، انگلیسی-لاتین، فرانسوی-آلمانی، فرانسوی-ایتالیایی، فرانسوی-اسپانیایی، اسپانیایی-آلمانی، اسپانیایی-پرتغالی

اصطلاح‌نامه انگلیسی و فرانسوی

دیکشنری پزشکی انگلیسی-فرانسوی

نام: Ultralingua Dictionary
حجم فایل: 522 مگابایت
شرکت سازنده: Ultralingua
تاریخ انتشار: 7 فوریه 2020
ورژن: v7.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Ultralingua Dictionary v7.1.1

There are many applications on the Internet that you could use in order to learn a new language. One of them is Ultralingua English-Italian Dictionary.. It’s a neat feature-rich collection of language tools for translators, teachers, and travelers, it comes with 350,000 indexed translations with thousands of idiomatic expressions, technical terms, and slang.

لینک دانلود