دانلود انیمیشن Vic the Viking and the Magic Sword 2019

Vic the Viking and the Magic Sword

درباره وایکینگ جوان و باهوشی به نام ویک است ، او که یک پسر بسیار باهوش اما ضعیف است آرزو می کند که روزی همانند پدرش ، هالوار که رئیس دهکده فلیک است ، یک رئیس قدرتمند و لایق شود . اما به خاطر جثه ضعیف و نحیفی که دارد پدرش باور نمی کند که او بتواند روزی جایگاه او را به عنوان رئیس دهکده بگیرد و به یک وایکینگ قدرتمند تبدیل شود . به همین خاطر او کودکی سختی دارد و همیشه پشت کودکان دیگر است و در همه کار عقب می ماند و شکست می خورد . در دهکده آنها شمشیری جادویی وجود دارد که البته هیچکس از قدرت آن با خبر نیست و روزی که ویک در حال بازی با آن بوده است به طور اتفاقی پی به قدرت جادویی آن می برد و قدرت جادویی آن چیزی نیست جز تبدیل هر شی و جسمی به طلا هنگام لمس شمشیر که همین موضوع باعث می شود که هالوار احساس قدرت و ثروت کند اما نمی داند که همین موضوع باعث می شود که دهکده اش به خطر بیوفتد . داستان اصلی انیمیشن سینمایی Vic the Viking and the Magic Sword از زمانی آغاز می شود که این شمشیر پیدا می شود و آوازه آن و قدرتش به همه جا می رسد و زمانی نمی گذرد که گروهی وحشی به نام هفت وحشی به این دهکده حمله می کنند تا شمشیر را از آن خود کنند . در هنگام همین حمله پدر ویک مجروح می شود و مادرش نیز توسط گروه مزدور با شمشیر لوکی با قدرت جادویی اش تبدیل به طلا می شود . در

انیمیشن سنیمایی Vic the Viking and the Magic Sword

می بینیم که ویک بعد از این اتفاق تلاش می کند تا راز برگرداندن شمشیر و برعکس کردن قدرت شمشیر را پیا کند ، با دشمنانش بجنگند و آنها را از بین ببرد تا اینگونه خانواده اش و دهکده اش را نجات دهد . 
نام: Vic the Viking and the Magic Sword 2019
حجم فایل: 750 مگابایت ، 1.54 گیگابایت
شرکت سازنده: Studio 100 Animation, Studio 100 Media, Belvision
تاریخ انتشار: 18 دسامبر 2019
امتیاز imdb: 4.9
کیفیت: 720p - 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن سینمایی ، ماجرایی ، فانتزی ، خانوادگی
مدت زمان پخش: 77 دقیقه
محصول کشور: آلمان ، فرانسه ، بلژیک
فرمت فایل: MKV
کارگردان: Éric Cazes
نویسنده: Éric Cazes , Sophie Decroisette
ستارگان: Tim Bentinck, Dietmar Bär, Konrad Bösherz
رمز فایل: www.download.ir

Vic the Viking and the Magic Sword 2019 - 1080p - 720p

Vic, a frail but intelligent young Viking, dreams of going on a raid with his father Halvar, chief of the village of Flake. However, his father doesn’t think his son has the makings of a true Viking and so the little boy has to stay behind along with the other children. Returning from some raucous pillaging, Halvar and his men are mighty proud of themselves. They have brought back a mythical weapon, the Sword of Loki! One day while trying out the weapon, Vic makes an amazing discovery: the sword has incredible powers, it gives off a ray of light that turns everything it touches into gold!

لینک دانلود