تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Visual Assist X v10.9.2341.2 نسخه ویندوز

Visual Assist X

یک نرم افزار برنامه نویسی است که به کمک برنامه نویسانی که با Microsoft Visual کار می کنند می آید . اگر از آن دسته از برنامه نویسانی هستید که کارتان را خوبی بلدید و می دانید که مایکروسافت ویژوال چگونه کار می کند و صفر تا صد این برنامه را می دانید نیازی به نصب این برنامه نیست اما اگر از آن دسته از هستید که کمتر با این برنامه کار کرده اید این یک راه حل برای شما خواهد بود . این برنامه به نوعی کمک می کند که از IDE های استاندارد استفاده کنید و بفهمید که آیا کدی که استفاده کرده اید همخوانی های لازم را دارد یا خیر . اگر هم قالب بندی کرده اید و بر درستی یا نادرستی آن شک و تردید دارید ، نرم افزار Visual Assist X به شما کمک می کند . کار با این نرم افزار بسیار ساده است و هر برنامه نویس و کد نویسی که با مایکروسافت ویژوال کار می کند باید از این نرم افزار کمک بگیرد تا به دقت کارش مطمئن شود ، برنامه نیز ممکن است در قسمت هایی به شما پیشنهاداتی بدهد و یا اشکالاتی را بگیرد که چون از کدنویسی های مجدد جلوگیری می کند بسیار سودمند است . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Visual Assist X

این است که : افزایش عملکرد و سرعت ، امکان تغییر مکان کدهای نوشته شده به مکانی دیگر بدون ایراد نرم افزاری ، کاهش پیچیدگی کدها و بهبود در خوانایی آن ، امکان کدنویسی سریعتر با دریافت کمک از برنامه ، امکان جایگزینی کدهای نوشته شده با کدهای قوی تر ، اصلاح اشتباهات رایج در کد نویسی و … .
نام: Visual Assist X
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: Whole Tomato Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.9.2341.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Visual Assist X - v10.9.2341.2

If you know your way around Microsoft Visual Studio, especially if you know its boundaries, you’ll find Visual Assist to have features you wish were standard in the IDE. This extension makes the IDE phenomenal.If you’re already a fast coder, a wee bit set in your ways, and skeptical of plug-ins and extensions, you’ll really appreciate the understated interfaces of Visual Assist X 10. This product doesn’t get in your way.

لینک دانلود