دانلود بازی اکشن VRange – VREX مخصوص هدست واقعیت مجازی

VRange

بدترین کابوس شما را به واقعیت تبدیل می کند و آن چیزی نیست جز مواجهه با زامبی هایی که تنها برای کشتن شما به سمت شما می آیند . در این بازی که در سبک اکشن ، ترسناک و واقعیت مجازی می باشد باید با زامبی هایی که به سمت شما می آیند تا شما را از بین ببرند بحنگید و آنها را نابود کنید . می توانید در دوره های آموزشی بازی شرکت کنید تا درک بهتری از وقایع بازی و امکانات و تجهیزاتتان داشته باشید تا بتوانید بیشتر زنده بمانید . بازی VRange دارای حالت های فراوانی است که می تواند شما را که از هدست های واقعیت مجازی استفاده می کنید مدت ها سرگرم کند و این حالت ها مناسب هر نوع پلیری و بازیکنی می باشد . از این حالت ها می توان به : حالت Horde که شما را در نقش شخصی به اسم رابرت بردلی قرار می دهد ، او که یکی از کارکنان اسلحه فروشی روتاری است باید با انبوهی از زامبی ها که به سمت شما می آیند بجنگد ، روتاری صاحب مغازه اسلحه فروشی است و هر بار و بعد از هر موج به شما اجازه می دهد از انبار اسلحه استفاده کنید تا بتوانید برای موج بعدی آماده باشید اما اشکالی که دارد این است که نمی گذارد هر آنچه که لازم دارید بردارید و به صورت قطره چکانی به شما اسلحه می فروشد و … .

بازی VRange

به شما امکان می دهد تا در محیط های آموزشی این بازی شرکت کنید تا بتوانید در بازی با واقعیت بیشتر و سختی بالاتر بیشتر زنده بمانید . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی یا VR قابل بازی می باشد *
 
نام: VRange
حجم فایل: 6.50 گیگابایت
شرکت سازنده: CFG
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه ساز ، واقعیت مجازی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: CFG
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

VRange - VREX

VRange - VR Close Quarter Battle and Zombie Horror simulator! Bring your worst nightmare to life with VRange! Ready! yourself, Steady! your aim on the CQB training courses and Go! wild on the training ranges before you head out to face the zombie hordes . In Horde Mode, players pit their wits against ever-growing hordes of the undead. Robert Bradley, a disgruntled weapons dealer is on hand to pay you for every rotter you dissect on the battlefield.

لینک دانلود