تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wand Wars Rise نسخه PLAZA

Wand Wars Rise

یک بازی مبتکرانه روگلایک است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Nomad Studio طراحی و منتشرشده است. عنصر جادو در این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در طی روند بازی با ماجراجویی‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای روبه‌رو خواهید شد. برای طراحی

بازی Wand Wars Rise

از موتور بازی‌سازی آنریل انجین 4 استفاده‌شده است که در طراحی عناوین مشابه از قدرت بالایی برخوردار است. تجربه گیم پلی بازی و مجموع مراحل آن درمجموع 10 ساعت طول می‌کشد و می‌تواند برای مدت نسبتاً طولانی شمارا سرگرم کند. شخصیت اصلی بازی یک جادوگر تازه‌کار است که در عصر سحر و جادو زندگی می‌کند. او به‌تازگی از آکادمی جادوگران فارق التحصیل شده است که ناگهانی توسط شیاطینی موردحمله قرار می‌گیرد. گرچه آکادمی جادوگران از امکانات دفاعی خوبی برخوردار است اما مدت‌زمان زیادی دوام نخواهد آورد و باید سریعاً چاره‌ای برای آن اندیشید. در اینجاست که شما به‌عنوان یک جادوگر تازه‌کار وارد بازی شده و به دنبال نقطه‌ضعف این دشمن مخوف خواهید گشت تا در سریع‌ترین زمان ممکن آن را نابود کنید. تنوع محتویات بازی بسیار خوب است و درمجموع 10 ساعت گیم پلی، 5 باس فایت مختلف، 3 سطح سختی و بیش از هزاران آیتم و مهارت در آن گنجانده‌شده است. 
نام: Wand Wars Rise
حجم فایل: 9.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Nomad Studio
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nomad Studio
رمز فایل: www.download.ir

Wand Wars Rise - PLAZA

Wand Wars: Rise is an innovative roguelike magic action adventure game with easy style by Unreal Engine 4, single mode has 8-10 hours play time to experience the whole world.

لینک دانلود