دانلود بازی کامپیوتر Warlander v1.1.0 نسخه کرک شده HOODLUM

به روز رسانی :

1398/12/12 نسخه Warlander v1.1.0 - HOODLUM اضافه شد.

Warlander

در محیطی جهان باز جریان دارد . این بازی با الهام از مجموعه ی بازی های محبوب و پر طرفدار Dark Souls ساخته شده است که گیم پلی بسیار سختی دارند . حال و هوای بازی به صورت فانتزی و تاریک می باشد و مبارزات بازی هک اند اسلش هستند و مقداری از عناصر بازی های روگ لایت و روگ لایک در این بازی دیده می شود که این باعث شده که این عنوان به بازی Slay the Spire نیز شباهت هایی داشته باشد . آیا مایل هستید روح خود را برای انتقام بفروشید ؟ آیا دوست دارید به یک جنگجو برای قدرتی بی کران تبدیل شوید و تمام وجود خود را وقف جنگ و ویرانی کنید ؟ شما در بازی Warlander در نقش یک قهرمان مرده قرار می گیرید که برای انتقام به این دنیا برگشته و زنده شده است . هر مسیری که در محیط این بازی مشاهده می کنید کاملا با دیگر مسیرها متفاوت است ، زیرا توسعه دهندگان در بازی از تکنولوژی Procedurally Generated استفاده کرده اند ، همان فن آوری ای که در بازی No Mans Sky باعث به وجود آمدن تعداد زیادی سیاره ی مختلف می شد . بازی پر است چالش ها و خطرات فراوان و دشمنان و باس فایت های با طراحی منحصر به فرد که مبارزه با آن ها قطعا کار آسانی نخواهد بود . شما بعد از مدتی که در بازی پیشروی می کنید ، پیشرفت می کنید و قدرت ها و مهارت های جدیدی به دست می آورید . همچنین محیط

بازی Warlander

بسیار پویا است و در آن ممکن است اتفاقات تصادفی ای بیفتد که کارتان را برای پیشروی سخت کند . در ضمن باید مراقب باشید که به هیچ وجه شکست نخورید ، زیرا که اگر بمیرید بازی دوباره از ابتدای همان مرحله شروع خواهد شد . 
نام: Warlander
حجم فایل: 4.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Clock Drive Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Clock Drive Games
رمز فایل: www.download.ri

Warlander v1.1.0 - HOODLUM

Would you sell your soul for vengeance? Would you be willing to become a servant of an immortal deity, to have your whole being transformed into a weapon of war and destruction? Immerse yourself in a Dark Souls meets Slay the Spire roguelike adventure. Play as a resurrected hero on the road of vengeance. Every path you explore in the procedurally generated world is different, full of dangers and opportunities alike.

لینک دانلود