دانلود بازی کامپیوتر Wartile Hel’s Nightmare نسخه CODEX

Wartile Hel’s Nightmare

نیروهای شیطانی و شرور از خواب بیدار شده اند و انبوهی از جنگجویان دراگر در حال ورود به سرزمین های شمالی هستند و دوباره خون و هرج و مرج این مناطق را فرا گرفته است . پادشاه شمالی هیچ اقدامی نمی کند و تنها غارت روستاها و اسیر شدن عیر نظامی و انتقال آن ها به ستون هل را تماشا می کند . اکنون بار دیگر شما و یارانتان باید با یک دیگر جمع شوید و به جنگ با این نیروهای شر بروید و آن ها را شکست دهید و دوباره سرزمین خود را نجات بدهید .

بازی Wartile Hel’s Nightmare

شامل 5 تخته ی نبرد جدید و سفارشی با طراحی منحصر به فرد می شود که هر کدامشان چالش های تاکتیکی متنوعی دارند و با هر نوع روحیه و سلیقه ای سازگار هستند . همچنین یک قهرمان وایکینگ جدید با نام اگیر نیز در این بازی حضور دارد که یک جنگجوی قدرتمند است . همچنین چهار کارت جدید نیز به بازی اضافه شده است که در حرکات تاکتیکی خود می توانید از آن ها استفاده کنید . همچنین هشت آیتم منحصر به فرد جدید مانند اسلحه و زره پوش و قدرت جدید نیز به این عنوان افزوده شده است . شما این امکان را خواهید داشت با دو نشانه ی جدید قدرت افراد وایکینگی خود را با اسرار قدرت خدایان ارتقا دهید . دراگرها نیز شامل چند زره جدید می شوند که شما در نبرد با دشمن های شرور خود در زیر زمین می توانید از آن استفاده کنید . 
نام: Wartile Hel's Nightmare
حجم فایل: 5.88 گیگابایت
شرکت سازنده: Playwood Project
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deck13, WhisperGames
رمز فایل: www.download.ir

Wartile Hel's Nightmare - CODEX

Evil powers have been awoken and a horde of Draugr Warriors is pouring into the Norse regions, leaving trails of death and chaos in its wake. The King of the North watches silently as villages are pillaged and its civilians captured and brought to Hel’s Pillar. Once again your fellowship must raise arms against the undead threat. Five new custom-designed diorama battle boards - Offering variated tactical challenges, all set in a unique mood and style.

لینک دانلود