تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Watch Dogs: Legion نسخه Full Unlocked

به روز رسانی :

1399/08/08 Watch Dogs: Legion - Full Unlocked اضافه شد.

Watch Dogs: Legion

نسخه سوم از سری بازی محبوب و پرطرفدار Watch Dogs می باشد که یوبی سافت در کنفرانس E3 2019 آن را به صورت رسمی تایید کرد. در بازی Watch Dogs: Legion نیز شما نقش یک هکر را در شهر لندن بازی می کند. تکنولوژی پیشرفت چشمگیری داشته و بیشتر میلیون ها نفر به دلیل اتوماتیک شدن کارخانه ها، بیکار شدند و پول انگلیس ( پوند ) از بین رفته است و مردم به جای آن، از یک ارز دیجیتال استفاده می کنند. یکی از ویژگی های جالب و جدید این نسخه این است که شما می توانید مردم مختلفی را که در خیابان می بینید، اسکن کنید و از اطلاعات بدست آمده استفاده کنید تا کاری را برایتان انجام دهند. قیافه و زندگی هر فرد منحصر به فرد است و هر فرد برنامه ها و روابط خاص خودشان را دارد. برای اینکه بتوانید به آنها کاری بدهید تا انجام دهند، باید کمک شان کنید و کاری کنید تا DedSec را قبول کنند. برای مثال، در دموی بازی Watch Dogs: Legion نشان داده شد که، یک فرد بدهکار بود و به DedSec باور نداشت، در یک ماموریت به دنبال طلبکار رفتند و بدهی او را پرداخت کردند، به همین دلیل آن فرد، نظرش عوض شد و DedSec را قبول کرد. قسمت جالب اینجاست که شما می توانید هر موقع که بخواهید به جای کسانی که DedSec را قبول کرده اند بازی کنید. اما حواستان باشد که اگر به شخصیتی وابسته شوید، Legion او را به قتل می رساند که در این صورت دیگر راه بازگشتی وجود ندارد و شما باید دنبال فرد جدیدی بگردید. البته امکان دستگیری افراد نیز وجود دارد که شما می توانید آنها را نجات دهید. جدا از ویژگی های جدید و گرافیک بالا، فیزیک و گیم پلی بازی مانند Watch Dogs 2 می باشد.

*توجه: نسخه های یوپلی و استیم به صورت بک آپ بوده و تنها روی نسخه اصلی و خریداری شده بازی قابل اجرا هستند بنابراین نیاز است برای اجرا سی دی کی بازی را داشته باشید.*

*بازی کرک نشده است*

نام: Watch Dogs: Legion
حجم فایل: 36.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
سبک بازی: جهان باز - اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Ubisoft
رمز فایل: www.download.ir

Watch Dogs: Legion

The new game is set in the near future in London. Unemployment is rampant, with millions put out of work because of automation, and the venerable pound has been overtaken by a new form of cryptocurrency. Amidst this chaos is DedSec, the Anonymous-style hacker organization at the heart of the Watch Dogs series. The twist is that there isn’t one specific hero you play as; instead, you can take control of almost any character in the game. In previous Watch Dogs games, you could scan every non-playable character to learn a bit more about them. Legion goes a step further by letting you use this information to recruit them. Each NPC not only has a unique look, but also a unique life; they have schedules and relationships with other characters.

لینک دانلود