تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wings of Glass نسخه کرک شده DARKZER0

Wings of Glass

یک بازی اکشن و ماجرایی است که به‌صورت یک‌نفره و توسط Sayuri Artsy طراحی‌شده و توسعه‌یافته است. تمامی مراحل تولید و انتشار بازی بر عهده خانم سایوری آرتسی بوده  و هیچ‌کس دیگری در روند طراحی بازی دخالت نکرده است. خانم آرتسی برای طراحی و ایجاد بخش‌های مختلف بازی از بازی‌های پلتفرمر و عناوین ماجراجویی و سه‌بعدی که در دهه 90 میلادی محبوب بودند الهام گرفته است. شخصیت اصلی بازی Mayfly نام دارد که توسط دیو اسکلتی یعنی Ferace ربوده‌شده و بال‌هایش از بدنش جداشده است. او درنهایت با خوش‌شانسی موفق شد تا از دست این دیو خشمگین فرار کرده و به درون غاری بگریزد. Mayfly پس‌ازاینکه از امنیت نسبی خود اطمینان حاصل می‌کند؛ برنامه‌ریزی می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بال‌های خود را پیداکرده و از غار فرار کند. قهرمان‌

بازی Wings of Glass

یعنی Mayfly ویژگی خاصی دارد که او را از سایر قهرمانان بازی‌های رایانه‌ای جدا می‌کند. تفاوت بزرگ او این است که او یک جنگجوی واقعی نیست و نمی‌تواند با دشمن رودررو مبارزه کند. اما می‌تواند با مخفی‌کاری و حرکت در سایه به اهداف خود برسد. او به‌طور صد در صد بی‌دفاع نیست و درصورتی‌که دشمنان متوجه حضورش شوند قادر است با انجام یکسری مانور سریعاً از مهلکه فرار کند. در طی روند بازی با باس فایت های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هرکدام به نحوی چالش‌برانگیز خواهند بود. در محیط بازی آیتم‌های مختلفی مخفی شده است که در مواقع موردنیاز و برای حل کردن معماها می‌تواند کاربردی باشد.
نام: Wings of Glass
حجم فایل: 185 مگابایت
شرکت سازنده: Sayuri Artsy
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Eager Passion LLC
رمز فایل: www.download.ir

Wings of Glass

The pilot episode to an 3D puzzle-platformer adventure with a chills and thrills to keep you on the edge of your seat. After getting kidnapped by Ferace the skeleton demon, Mayfly's wings were ripped off of her. But with a sliver of luck, she was able to escape into a cave. Alone in the shadows, she has to find her scattered glass wings and return home.

لینک دانلود