تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Wipe Bad Disk v2.0 – Win

Wipe Bad Disk

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی بوده که به شما این امکان را داده تا تمامی اطلاعات هارد دیسک خود چه قدیمی و چه جدید را حذف کنید اما اینبار به طور کامل! منظور از این حرف چه بود؟ همانطور که اکثر شما میدانید، هنگامی که یک فایل، فیلم، بازی و یا هر چیز دیگر را از هارد دیسک خود حذف میکنیم ( حتی از درون سطل زباله )، فایل مذکور هیچ گاه به طور کامل از روی هارد دیسک ما پاک نمیشود، و هنوز هم اثری از آن برروی هارد دیسک ما وجود دارد، که این همان شیوه ای است که برنامه های ریکاوری فایل ( بازگردانی فایل) از آن بهره میبرند. چونکه هنوز اثری از فایل پاک شده برروی هارد شما موجود است، برنامه های بازگردانی فایل میتوانند آنها را پیدا و بازگردانند، و به همین دلیل نیز گاه برنامه هایی که دارای ویروس میباشند را هنگامی که حذف میکنیم مشاهده میکنیم که هنوز هم ویروس مورد نظر در سیستم موجود است. حال اینبار شما میتوانید به کمک

نرم افزار Wipe Bad Disk

تمامی اطلاعات و حتی اثر فایل های از قبل پاک شده را از روی هارد دیسک خود حذف کنید. برنامه Wipe Bad Disk این کار را در 3 مرحله متفاوت انجام میدهد و همین امر باعث میشود تا کار را به صورت کاملا تمیز و تضمینی انجام دهد. روش کار با برنامه بسیار ساده بوده و تنها کافی است تا برروی wipe کلیک کرده تا برنامه کار خود را شروع کند. بنابراین اگر برروی هارد شما هم بدسکتور ها و عوامل دیگری وجود دارد که نیاز میبینید تمام اطلاعات آن را حذف کنید این برنامه به شما میتوانید بهترین کمک را کند.
نام: Wipe Bad Disk
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: GoodLuckSoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Wipe Bad Disk v2.0 - Win

It wipes the disk through 3 stages(stage 0-stage 2), 16 passes, and multiple levels, resulting in a new security-degree to time-cost relationship(see the figure below) in contrast to the linear functional relationship of traditional disk shredding software.

لینک دانلود