تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Within Whispers The Fall نسخه کرک شده HOODLUM

Within Whispers The Fall

یک بازی ماجرایی داستان محور است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Thorium Games طراحی و منتشرشده است. جنگ‌ها معمولاً غیر از ناامیدی، بدبختی و گریه و زاری هیچ چیزی به همراه خود ندارند اما در این میان افرادی هستند که به آینده امیدوار هستند و در شرایط حساس جنگ به همه امید می‌بخشند و بازی Within Whispers The Fall قصد دارد داستان چنین قهرمانی را بیان کند. قهرمان اصلی بازی یک دختر جوان به نام آسکا می‌باشد که گام به‌ گام از سنگرها و میادین نبرد عبور می‌کند تا بتواند حقیقت پشت همه‌ی این جنگ‌ها و بدبختی‌ها را کشف کند. در نگاه اول، داستان

بازی Within Whispers The Fall

داستانی ساده به نظر می‌رسد که قصد دارد همانند سایز بازی‌ها یک قهرمان کلیشه‌ای را در بحبوحه جنگ نمایش دهد. اما داستان این بازی نسبت به سایر نمونه‌های مشابه متفاوت و منحصربه‌فرد است زیرا که با چاشنی امید و احساس ترکیب‌شده است. طراحی هنری زیبای بازی کاملاً با داستان خاص و احساسی بازی در تناسب قرار دارد و به گونه‌ای به سبک کامیک بوک ها شباهت دارد و این تناسب و شباهت را می‌توان در میدان‌های خونین نبرد، مناطق روستایی سرسبز و زیبای اروپا و ویرانی‌های وحشتناک مشاهده کرد. همان‌طور که گفته شد، داستان بازی حول دختری جوان به نام آسکا روایت می‌شود که برادرش در جنگ ناپدیدشده و اکنون به جستجوی او آمده است. در میان وحشت جنگ، او به طرز معجزه آسایی قادر است تا با روح سربازان مرده ملاقات کرده و با آن‌ها سخن بگوید. او تقریباً ناامید و خسته است اما هنوز سوی امیدی در دلش وجود دارد که روح برادرش را ملاقات نخواهد کرد.
نام: Within Whispers The Fall
حجم فایل: 2.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Thorium Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
منتشر کننده: Thorium Games
رمز فایل: www.download.ir

Within Whispers The Fall - HOODLUM

Many stories have been untold and war brings nothing but tears, misery and despair. But misery likes company and tears are the finest ink. Aska holds the pen. She smears a glimmer of hope within the war torn tapestry of despair. Follow Aska, a brave young woman, through trenches and battlefields of the Great War and see what lies ahead.

لینک دانلود