دانلود بازی کامپیوتر Withstand: Survival نسخه Early Access

Withstand: Survival

شما را در نقش یک روزنامه نگار که وارد جزیره ای دور افتاده شده است ، قرار می دهد و وظیفه حرفه ای شما این است که از راز و رمزی که در این جزیره اتفاق می افتد سر در بیاورید و بفهمید که چه کسی در این جزیره دست به اعمال مجرمانه می زند و هدف نهایی آنها از این همه کار چیست . در بررسی هایتان متوجه می شوید که دولت آزمایشگاهی سری و آزمایشی عحیب را آغاز کرده است و حالا شما باید از آن مدرک جمع کنید و به صورت علنی به نمایش بگذارید . در این جزیره با ساکنان آلوده ، حیوانات وحشی و نیروهای ویژه روبرو خواهید شد که برای پوشاندن کلیه آثار و جلوگیری از ترک هر کسی که به طور اتفاقی و یا غیر اتفاقی پایش به آنجا باز شده است ، قرار گرفته اند . حالا دنیای زیبا و حطراتی که در این دنیا هست را کشف کنید و یعی کنید زنده بمانید ، با دشمنان بجنگید ، از حیوانات وحشی دوری کنید و اگر نتوانستید آنها را از بین ببرید ، جستجویتان را کامل کنید ، مدارک را جمع آوری کنید و از جزیره فرار کنید . از امکانات بازی Withstand: Survival می توان به : یک سفر تفریحی به دنیایی زیبا با مناظر بسیار دیدنی به همراه انواع پوشش های گیاهی که هنرمندانه طراحی شده اند و در دنیای بازی جای داده شده اند ، امکان ساخت یک وسیله نقلیه که بتوانید با آن در جزیره آزادانه جا به جا شوید و سریع تر جا به جا شوید ، امکان غارت ایستگاه های بازرسی و استفاده از انواع وسایل و تجهیزات نظامی و خوراکی آنها ، بهبود دادن مهارت های رزمی و جنگی خودتان برای مبارزه بهتر با دشمنان ، یک محیط خطرناک که حتی آب آن سمی است و برای نجات و رفع تشنگی باید به دنبال آب سالم نیز بگردید و … اشاره کرد .

بازی Withstand: Survival

در سبک اکشن ، ماجرایی و تلاش برای بقا است ، این بازی در حال حاضر در مرحله دسترسی زودهنگام است و ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد .  
نام: Withstand: Survival
حجم فایل: 10.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Egidijus Bachur
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Egidijus Bachur
رمز فایل: www.download.ir

Withstand: Survival - Early Access

Play as journalist who arrived to unknown island to reveal all the mysteries and find information about secret government experiments. On the island you will encounter infected residents, wild animals and special forces, who arrived to cover up all traces and prevent anyone from leaving this zone. Explore beautiful and dangerous open world. Try to survive, fight enemies, craft new objects and complete quests to reveal what happened.

لینک دانلود