دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem v1.1.0.9 نسخه Xatab برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/04 نسخه Wolcen Lords of Mayhem v1.1.0.9 - Xatab اضافه شد .

Wolcen Lords of Mayhem

بازی اکشن – RPG جدیدی است که بصورت جهان باز Open World بازی می شود . در بازی شما قادر خواهید بود که شخصیت مورد علاقه خود را بصورت سفارشی انتخاب کنید . در بازی شما یک افسر سابق هستید که مجبور به فرار از اعدام شده اید . اعدامی که بدلیل قدرت شما در سحر و جادو می باشد . شما در بازی به جستجو و از بین بردن حیوانات جهش یافته و وحشی می پردازید . در نتیجه یک مبارزه حماسی در انتظار شماست تا شما در جهان باز علاوه با حیوانات جهش یافته بدنبال کشف راز هم باشید . امیدوارم از این بازی زیبا لذت ببرید . در

 بازی Wolcen Lords of Mayhem

شما دارای قدرتهای جادویی هستید و همین موضوع باعث شده بود که به چوبه دار و اعدام شدن نزدیک شوید اما توانستید فرار کنید و حالا در دنیایی بسیار بزرگ سرگردان هستید و باید راهتان و مسیر خودتان را پیدا کنید آیا به انسان هایی که به شما پشت کردند خدمت می کنید و با نیرویتان مانع از نابودی آنها می شوید و یا علیه آنها می شوید و با همه نیرویی که داری بر سر آنها فرود می آیید این تصمیمی است که شما باید بگیرید. 
نام: Wolcen Lords of Mayhem
حجم فایل: 18.2 گیگابایت
شرکت سازنده: WOLCEN Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.1.0.9
نسخه: Xatab
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: WOLCEN Studio
رمز فایل: www.download.ir

Wolcen Lords of Mayhem v1.1.0.9 - Xatab

You are one of the three survivors of the slaughter of Castagath. Rescued by Grand Inquisitor Heimlock, you were drafted into the Republic’s Army of the Purifiers at a very young age to be trained in the military academy and become perfect soldiers against the supernatural. You also had the chance to benefit from Heimlock’s occasional advice and training, which led you and your childhood friends, Valeria and Edric, to be called the “Children of Heimlock”.

لینک دانلود