دانلود فیلم آموزشی Wondershare Filmora:Learn Video Editing

Wondershare Filmora:Learn Video Editing using Filmora 9 فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . Wondershare Filmora Video Editor یک ابزار ویرایش فیلم بسیار ساده با یک رابط شگفت آور بصری و به خوبی طراحی شده و بسیاری از جلوه های اضافی است . اگر یک مبتدی در ویرایش ویدیو هستید ، پس این یک آموزش مناسب برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در ویرایش ویدیو است .آنچه در دوره Wondershare Filmora:Learn Video Editing using Filmora 9 یاد خواهید گرفت:

_ با استفاده از تکنیک های ساده و کارآمد قادر خواهید بود کل ویدیو را از ابتدا تا انتها ویرایش کنید . _ وارد کردن پرونده های رسانه ای از رایانه ، تلفن همراه ، فیس بوک ، حساب های Flickr به صفحه اصلی Filmora . _ یاد بگیرید که ویدیوی خود را برش و حذف و تقسیم کنید و بخش های ناخواسته را حذف کنید . _ با اضافه کردن تصاویر و تغییر اندازه تصاویر و همچنین برای اضافه کردن انیمیشن ها کار کنید . _ با افزودن عناوین مؤثر و همچنین برای جلب توجه بینندگان ، یاد بگیرید که چگونه یک فیلم مناسب را در ویدیو ایجاد کنید . _ انواع مختلفی از انتقال را به ویدیوی خود اضافه کنید تا اثر wow ایجاد شود . _ یاد بگیرید که فیلترها و عناصر را در فیلم های خود اضافه کنید . _ برای جلب توجه بینندگان ، فیلم های خود را سریع و سرعت بخشید . _  بیاموزید که در حین سخنرانی های ویدیویی زوم کنید . _ شما یاد خواهید گرفت که تنظیم رنگ پیشرفته و استفاده از 3D LUT را انجام دهید . _ شما یاد خواهید گرفت که صفحه کامپیوتر را به راحتی با Filmora 9 ضبط کنید . _ آموزش کامل کار با مدیریت صوتی . _ بخش Bonus ایجاد اولین پادکست خود با Filmora 9 و بارگذاری آن است . _ به علاوه چیزهای بیشتری را می توانید با Wondershare Filmora 9 بیاموزید .

الزامات دوره Wondershare Filmora:Learn Video Editing using Filmora 9:_ رایانه ویندوز یا مک . _ نسخه آزمایشی یا نسخه پولی Wondershare Filmora 9 .شرح این دوره:_ چگونه به یک ویرایشگر ویدیوی موفق تبدیل شوید حتی اگر اکنون مهارت های زیادی ندارید ._ چگونه از کمترین زمان ممکن به ویرایشگر فیلم تمام وقت و فراتر از آن برویم ._ چگونه می توانید اولین دوره آنلاین udemy خود را ایجاد کنید وقتی چیزی در مورد ویرایش ویدیو نمی دانید .این دوره برای چه کسی است:_ این دوره ویرایش فیلم Filmora برای مبتدیان به سطح متوسط انجام شده است که می خواهند یاد بگیرند که چگونه ویرایش فیلم ها را یاد بگیرند . به هیچ وجه دانش ویرایش ویدیویی قبلی لازم نیست . _ دانشجویانی که می خواهند دوره آنلاین خود را ایجاد کرده و در Udemy بارگذاری کنند . _ سایر افرادی که می خواهند ویرایش ویدیو را امتحان کنند و به آنها در وبلاگ نویسی و بازاریابی کمک خواهد کرد .
نام: Wondershare Filmora:Learn Video Editing using Filmora 9
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Wondershare Filmora:Learn Video Editing using Filmora 9

Learn your Video editing by using Wondershare Filmora 9. This tutorial will help you become a pro in video editing.

لینک دانلود