تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Word Stitch v1.2.1

Word Stitch

نام بازی جدید و متفاوت در سبک بازی های جمله سازی و پازلی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . در بازی Word Stitch شما با پازل و جدول های مختلفی از جمله و کلمات سازی روبه رو خواهید بود که هر کدام دارای جذابیت و هیجان خود می باشد در برخی پازل ها شما باید با استفاده از متصل کردن حرف های انگلیسی نشان داده شده به صورت درست و ترتیبی جدول را کامل کنید و به مراحل بعدی بروید و در برخی پازل ها شما با مراحل انتخاب گزینه روبه رو هستید که باید گزینه درست انتخاب کنید . این بازی به صورت آفلاین و آنلاین می باشد که بستگی به نوع مراحل بازی دارد . بازی دارای بیش از 600 مرحله و چالش مختلف می باشد که ساعت های بسیاری مخاطبان خود را می تواند سرگرم بازی کند .

بازی Word Stitch

بهترین بازی کلمه سازی در سال 2019 انتخاب شده است که نشان دهنده کیفیت و جذابیت بازی می باشد . اگر شما هم از طرفداران این سبک بازی ها می باشید حتما این بازی محبوب را امتحان کنید .
نام: Word Stitch
حجم فایل: 52 مگابایت
شرکت سازنده: Exceptionull Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: جمله سازی - پازلی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Word Stitch - v1.2.1

Get started on a sewing celebration! Find words and beat levels to create beautiful and charming quilts! Have fun challenging your brain to complete hundreds of tailored levels that get much harder with every new quilt. Reward yourself by playing a fact action minigame for a huge coin boost!

لینک دانلود