تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر World Of Undead نسخه HI2U

World Of Undead بک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی ZK-Tech ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی ZK-Tech یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای World Of Undead را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی ها رایانه ای منتشر کرده است که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در یمان بازی بازان بوده است و در سال های اخیر از ترکیب این سبک با سایر سبک ها نظیر سبک شوتر و سبک نقش آفرینی این سبک به یکی از شاخه های اصلی دنیای بازی ها رایانه تبدیل شده است . استودیوهایی مانند استودیوی بازی سازی Ubisoft و Rocksteady با انتشار بازی های محبوبی مانند سری Splinter cell و سری Batman کمک شایانی به این سبک کرده اند و این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای World Of Undead یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن سازندگان با ترکیب سبک محبوب اکشن و استراتژی موفق به خلق یکی از جذاب ترین  بازی های سبک اکشن در سال 2016 شده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در دنیایی در جریان است که درآن بر اثر یک ویروس تمام مردگان تبدیل به موجودات خون خواری شده اند و شما به عنوان آخرین بازماندگان این ویروس کشنده باید در محیط جست و جو کرده و با یفتن موارد اولیه و سلاح های موجود در بازی در این شرایط سخت زنده بمانید . گیم پلی این بازی به سبک بازی ها سروایور و اکشن می باشد و شما باید با دقت تمام از مهمات خود استفاده کنید . گرافیک هنری این بازی یکی از نکات قوت این بازی می باشد بطوری که شما در طول تجربه این عنوان هر چند دقیقه به ستایش این بازی خواهید پرداخت .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر World Of Undead نسخه HI2U

مشخصات بازی World Of Undead :

نام بازی : World Of Undeadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : ZK-Techمنتشر کننده : ZK-Techسبک بازی : اکشن – استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

World Of Undead

لینک دانلود