تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین World of Warcraft Classic v1.13.4.33920

به روز رسانی :

1399/02/03 نسخه World of Warcraft Classic v1.13.4.33920 اضافه شد.

World of Warcraft Classic

نام بازی جدید از سری بازی های World of Warcraft از کمپانی Blizzard می باشد که در تاریخ AUGUST 27, 2019 منتشر می شود . World of Warcraft: Classic به دوران از دست رفته آزروت بازمیگردد . World of Warcraft: Classic شمارا به دوران اصلی Warcraft با مکانیک مبارزه ، مدل های شخصیت اصلی و درخت های مهارت می برد . در این بازی شاهد رید های کلاسیک ( رید 40 نفره مثل Molten Core ، Onyxia و غیره ) ، استعدادهای کلاسیک ( می توانید استعداد های کسب شده و لول آپ را به یکباره انجام دهید ) ، جهان کلاسیک ( دنیایی که شما را به چالش خواهد کشید ، بهتر است دوستان خود را در World of Warcraft: Classic به همراه خود بیاورید ) خواهید بود .World of Warcraft: Classic چیست و چرا منتشر می شود ؟بازی World of Warcraft رفته رفته تغییر های بسیاری کرد و به نوعی تبدیل به World of Warcraft به سبک مدرن شد ، در طی این سال ها از طریق چرخه مداوم به روزرسانی ها و گسترش ها سیستم بازی تغییر کرد ، محیط بازی رشد کرد اما بسیاری از مردم برای روزهای وارکرفت قدیم و نحوه استفاده از آن به شکل کلاسیک دلتنگی می کنند . به همین دلیل بسیاری از سرورهای غیر مجاز دنیای World of Warcraft سال 2004 را شبیه سازی کردند و در اختیار گیمر ها قرار دادند . در این نسخه از بازی World of Warcraft بار دیگر سبک بازی mmo واقعی زنده می شود و سختی واقعی این سبک که مدت ها بود با مدرن شدن آن از بین رفته بود بر می گردد ، به طوری که دوباره مثل World of Warcraft در سال 2006 و قبل از اکسپنشن The Burning Crusade بازی کند تر شده است به طوری که شما باید زمان بسیار زیادی را برای کشف تمام مناطق دنیای Warcraft اختصاص بدهید ، مبارزه در World of Warcraft: Classic بسیار کندتر و کشنده تر خواهد بود .World of Warcraft: Classic چگونه کار می کند؟در این نسخه از بازی هم آپدیت و پچ هایی منتشر خواهد شد ولی برعکس نسخه های دیگر این بار تمام تغییر ها در دانجن ها و ویژگی های بازی است و اینبار در قدرت ها و وسایل بازی هیچ تغییری نخواهید دید و بازی به همان شکل کلاسیک و چیزی بین World of Warcraft بین سال های 2004 و 2006 خواهد ماند .پس از راه اندازی World of Warcraft: Classic ، بلیزارد قصد دارد شش مرحله به روزرسانی را معرفی کند که هر یک به شما حمله جدید ، سیاه چال ها ، موارد و ویژگی های PvP جدید را معرفی می کنند . 
نام: World of Warcraft: Classic
شرکت سازنده: Blizzard
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
سبک بازی: استراتژیک - آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
رمز فایل: www.download.ir

World of Warcraft Classic v1.13.4.33920

The drums of war thunder once again… Return to a lost era of Azeroth and enjoy the timeless stories that defined this world at war.
World of Warcraft Classic is a faithful recreation of the original World of Warcraft. Combat mechanics, original character models, and skill trees all contribute to a truly authentic experience.
Among many other features coming in future updates to WoW Classic, you'll find:

لینک دانلود