دانلود بازی World of Warships – Steam Backup آپدیت 08 اردیبهشت 1400

به روز رسانی :

1400/02/08 نسخه World of Warships 28 April - Steam Backup اضافه شد.

world of warships

یک بازی آنلاین رایگان و چند نفره برای بازی های جنگی است که توسط Wargaming منتشر شده و پس از بازی های قبلی World of Tanks و World of Warplanes منتشر شده است . علاوه بر جنگ های تصادفی علیه دیگران، بازیکن می تواند انواع جنگ های تعاملی را در برابر ربات ها یا حالت جنگی پیشرفته PvE بازی کند . برای اکثر بازیکنان ماهر، دو حالت رقابتی فصلی در دسترس است . بازی World of Warships برای سیستم عامل ویندوز در تاریخ 17 سپتامبر 2015 و بعدا برای Steam و مایکروسافت در تاریخ 15 نوامبر 2017 منتشر شد. نسخه کنسول، World of Warships: Legends، در حال توسعه است .

 بازی World of Warships

یک بازی تاکتیکی است و تانک شما دارای 2 نوع اسلحه اصلی اسلحه شیپ و اژدر می باشد . این بازی به صورت تیمی است و به بازیکنان اجازه می دهد که به عنوان یک تیم کار کنند . در یک گروه می توان از تقسیم بندی گروهی تا سه بازیکن برای پیوستن به یکدیگر و مبارزه با آن ها ایجاد گردید . پلیر ها می توانند در برابر هم یا PVP و یا در برابر هوش مصنوعی یا PVE در سه حالت Standard، Domination و Epicenter بازی کنند . 
نام: World of Warships
حجم فایل: 43.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Wargaming Group Limited
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v28.04.2021
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 28 آوریل 2021 (08 اردیبهشت 1400)
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - آنلاین و رایگان - چند نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Wargaming Group Limited
رمز فایل: www.download.ir

World of Warships 28 April 2021 - Steam Backup

Experience epic, free-to-play naval combat when you helm one of over 200 historic vessels in an exciting balance of strategy and real-time combat in World of Warships. Outfit your fleet with flags, camouflage, modifications, talented commanders, and more!
لینک دانلود