دانلود بازی WRC 9 FIA World Rally Championship v1.0.43.4 نسخه Xatab

به روز رسانی :

1399/11/12 نسخه WRC 9 FIA World Rally Championship v1.0.43.4 - Xatab اضافه شد.

WRC 9 FIA World Rally Championship

نام نسخه جدید بازی ماشین سواری رالی می باشد که به تازگی منتشر شده است . این بازی طبق سازندگان و منتقدین دارای کیفیت بهترو گرافیک روانتری نسبت به سایر نسخه های آن می باشد و می تواند با سیستم لیگ مسابقات قابل تنظیم توسط بازیکن ، همه علاقمندان به این بازی را به چالش بکشد . در این بازی با انواع ماشین های مسابقه ای رالی از انواع شرکت های مشهور می توانید مهارت رانندگی خودتان را به رخ سایر بازیکنان بکشید و همه آنها را در یک مسابقه رالی با هیجان بالا شکست دهید . بازی WRC 9 FIA World Rally Championship دارای حالت شرکت در مسابقه های آنلاین می باشد و می توانید دوستانتان را در یک مسابقه برابر به چالش بکشید . این بازی دارای حالت انجام مسابقات تک نفره و آفلاین است که در آن می توانید ماموریت هایی که در قالب یک مسابقه به شما داده می شود را انجام دهید و در انتهای آن با کسب مقام اول تا سومی جایزه های مناسب دریافت کنید که به وسیله آن می توانید وسیله خودتان را ارتقا دهید .

بازی WRC 9 FIA World Rally Championship

دارای بیش از 100 مرحله برای تست مهارت رانندگی شما است و با بیش از 10 شرکت ماشین مسابقه ای رالی به صورت مستقیم قرار داد برای درج اطلاعات مناسب از ماشین های مسابقه ای دارد که آن را منحصر به فرد می کند.
نام: WRC 9 FIA World Rally Championship
حجم فایل: 17.9 گیگابایت
شرکت سازنده: KT Racing
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.43.4
نسخه: Xatab
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماشین سواری - ورزشی - مسابقه ای - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nacon
رمز فایل: www.download.ir

WRC 9 FIA World Rally Championship v1.0.43.4 - Xatab

The WRC license is back and even better this year with WRC 9. Take part in the Calendar's 3 new rallies and challenge the community with the customisable league system. Then dive into the skin of a co-driver with the astonishing co-op mode.

لینک دانلود