دانلود پلاگین xNurbs 3.0301 Plugin for Rhino and SolidWorks – Win

xNurbs

یک پلاگین فوق العاده برای دو نرم افزار طراحی Rhino و SolidWorks میباشد. اگر شما هم از مهندسان طراحی صنعتی باشید یقینا میدانید که دو برنامه Rhino و SolidWorks دو تا از بهترین برنامه ها در زمینه طراحی قطعات صنعتی به صورت سه بعدی میباشد. به کمک این نرم افزار ها میتوانید به راحتی قطعات صنعتی را طراحی و عملکرد آنها را شبیه سازی کنید تا بتوانید در نهایت جوانب مختلف را بسنجید.

پلاگین xNurbs

در حقیقت از یک UI ساده برای حل انواع مشکلات NURBS استفاده میکند. تولید و طراحی سطوح با کیفیت فوق العاده، طراحی های سه بعدی با کیفیت های فوق العاده بالا از ویژگی های کلیدی پلاگین xNurbs میباشد. در حقیقت به کمک این پلاگین میتوانید بهترین و با کیفیت ترین منحنی ها و سطح خمیده را در دو نرم افزار ذکر شده ایجاد و طراحی کنید. استفاده از این پلاگین بسیار ساده بوده و همین باعث شده تا بسیاری از مهندسان بتوانند به راحتی از آن استفاده و طرح های صنعتی خود را با منحنی هایی با کیفیت ایجاد کنند.
نام: xNurbs
حجم فایل: 255 مگابایت
شرکت سازنده: XNurbs
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0301
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

xNurbs v3.0301 - Win

XNurbs uses one simple UI to solve all kinds of issues for NURBS creations – It virtually has an unlimited capacity for solving NURBS and generating high-quality surfaces based on energy-minimization method. Its energy-minimization algorithm produces high-quality surfaces that are analogous to a physical model: when a wooden batten bends, it always assumes a shape that minimizes its bending energy to form a smooth curve.

لینک دانلود